Пацієнт тернопільського психоневрологічного будинку втік до Львова

До чергової частини лінійного відділу на станції Львів зателефонувала 38-річна мешканка Івано-Франківської області. Жінка повідомила, що на її номер задзвонили невідомі та повідомили, що біля станції «5-й парк» м. Львова до них звернувся чоловік, який назвався її двоюрідним братом Юрій. Він попросив, щоб вони зателефонували сестрі та вказали йому, як добратись до вокзалу. Мобільний номер сестри у нього був записаний у блокноті, який завжди був у нього при собі.

Схаменувшись, жінка одразу ж після дзвінка невідомих, зателефонувала правоохоронцям. Адже переймалась долею свого 38-річного брата, оскільки той знаходиться на лікуванні у одному з психоневрологічних будинків-інтернату Тернопільської області. Брат сказав, що йому допоможуть добратись до приміського вокзалу станції Львів і там він буде її чекати. Жінка самостійно допомогти брату немала змоги, оскільки проживає в Івано-Франківській області, тому іншого виходу, як звернутись за допомогою до міліції, в неї не було.

За даним зверненням інспектори роти патрульної служби лінійного відділу на станції Львів поїхали за тяжкохворим. Рішення, яке прийняло керівництво лінійного відділу було – запросити його до чергової частини, де при необхідності його оглянуть лікарі і він зможе дочекатися когось з рідних, або представників лікувального закладу. Обставини за яких він опинився у іншій області, чоловік назвати не зміг, тому що на той час мав розлади пам’яті. Все на що він розраховував – телефон сестри, який вона йому написала. Пані Галину по телефону повідомив черговий по лінійному відділу, сказавши що її брата знайшли і з ним все гаразд. Також було проінформовано директора Психоневрологічного будинку – інтернат, де був прописаний чоловік. Через декілька годин за Юрієм приїхали представники медичного закладу.

Коментарі вимкнені.