Перша в Україні сортувальна лінія фруктів буде на господарстві Гадза

Фермерське господарство «Гадз» до початку сезону збирання фруктів закупить сучасну лінію сортування фруктів.

Минулого тижня між компанією SORTER в особі Konrad Grzeszczyk (Конрад Гжещик) та  Фермерським  Господарством «Гадз» з другої сторони, в  особі голови ФГ Петра Гадза,  було підписано контракт на поставку першої в Україні універсальної сортувальної лінії фруктів, що має можливість сортування яблук та груш по вазі, кольору та діаметру (тільки яблука). Дане обладнання дозволяє пакувати яблука та груші практично у всі існуючі типи картонної тари, що дасть підприємству можливість конкурувати на зовнішніх ринках.

Ця лінія буде розташована у  приміщенні нового цеху переробки плодоовочевої продукції, який буде побудований на території фермерського господарства.

Нагадаємо, три роки тому підприємство «Бучачагрохлібпром» заклало яблуневий сад. Зараз його площа – 605 гектарів. Тепер тут функціонує окреме підприємство – фермерське господарство «Гадз». В перспективі фрукти постачатимуть не лише на внутрішній, а й на зовнішній ринок. Тут вирощують згідно технологій тридцять сортів яблук, груші та сливи.

 

Коментарі вимкнені.