Перше заняття з «Руханки» дивувало перехожих тернополян (фото)

Перше заняття із ранкової розминки «Руханка» відбувалося сьогодні на Театральному майдані. Під драйвову музику дівчата-сноубордистки показували для тернополян вправи, які ті повторювали із посмішкою.

Нагадаємо, що «Руханка» розпочалася сьогодні дуже символічно. Адже саме у цей день, 27 липня, стартують ХХХ Олімпійські ігри у Лондоні, власне яким й присвячено відкриття днів фізичного здоров’я у Тернополі.

–       Назвати просто «ранкова гімнастика» не могла, «зарядка»  – це більше русизм, – розповідає організатор Ліля Проць. – Тоді я згадала про інститут, де  мала іменну стипендію Івана Боберського. А у нього у біографії було таке слово як «руханка», від слова «рухатися». Тому вийшла подібна акція.

Організаторів зовсім не розчаровувало, що на перший захід прийшло близько 30 тернополян. Адже збоку було багато перехожих, які зупинялися подивитися, що ж таке відбувається. Дехто лише спостерігав, а дехто із задоволенням долучався.

–       Місце проведення на Театральному майдані тільки через те, що не усі тернополяни могли дізнатися про «Руханку» через інтернет чи газети. Тобто раз за 3-4 місяці, на стільки часу планується акція, почути про «Руханку» можна безпосередньо на майдані, – додає Ліля Проць.

Варто зазначити, що на «Руханку» прийшли і старші тернополяни, і зовсім маленькі. Усі вони з задоволенням відповідали на питання вікторини, що тривала під час невеликої перерви. За правильні відповіді тернополяни отримували сувеніри.

Наступне заняття відбудеться уже наступної неділі, 5 серпня о 10.00 год. Так організатор додають, що на наступні заняття будуть змінювати види вправ (від звичайної розминки, фітнесу, йоги) і аж до різновидів бойових мистецтв. Тобто так тернополян ознайомлять з основами усіх видів спорту, що розвиваються у залах Тернополя. Також планують запрошувати й відомих тернополян, зокрема перед Днем Незалежності прийде, мабуть, міський голова.

Мар’яна Зварич, новини Тернополя «Погляд»

-1 thoughts on “Перше заняття з «Руханки» дивувало перехожих тернополян (фото)

  • 12:14 | 27.07.2012 о 12:14
    Permalink

    Приємно бачити в лавах охочих розрухатися керівників громадських організацій міста. Зокрема пластун Любомир Шимків та Володя Антків з “Файного міста”. Як на мене – це гідний приклад тернополянам. Ура!!! Молодці. Шкодую, шо не можу бути з вами!!!

Коментарі вимкнені.