Петро Гоч багатий, бо краде навіть у своїх?

Якщо статки головного регіонала Тернопільщини Валентина Хоптяна вкладені у фортецю, то його “зам” – а мова піде про Петра Гоча – пускає все (а може і не все) у гламур на колесах. Про це повідомляє сайт Реально.
Ці «руки Клюєва» на Тернопільщині очолювали не одну передвиборну гонку Партії влади, а де вибори – там і гроші, і зловживання  чималі…
Петра Володимировича десь півроку тому відлучили від «корита» у владній вертикалі, забрали усі можливі напрямки контролю, при Валентинові Хоптяні він залишився таким собі заступником з обрізаними повноваженнями, це дещо обмежило і його публічну діяльність. Проте партійна лінія залишалася до останнього тим, що повертало Гоча до тернопільського намісника президента та очевидно тримає на посаді в ОДА. Восени уже був період коли Гоч пішов у відпустку з якої міг не повернутися на місце в ОДА – приводом до цього стала купівля престижного Porsche Cayenne.

Отже, звідки у державного службовця, який отримує на рік 92053 гривні, авто, ринкова вартість якого від 1 до 2 мільйона гривень? Сам Гоч вважає, що «це не є справа державної ваги». Згодом розказував, що його авто зовсім не його, а товариша…
Провівши елементарні підрахунки для того, щоб на зарплату купити такий автомобіль Петрові Гочу прийдеться працювати в органах державної влади і нічого не їсти більше 10 років, і ще й заробітну плату в дружини забирати.
Однак, якщо уважно придивитися до партійної діяльності Петра Гоча то саме там з’являються підводні камені.

goch

Петро Гоч через підконтрольні ЗМІ, зумів переконати тернопільських і київських регіоналів, що відправив на провладний майдан 5 тисяч тернопільських мітингувальників.
Якщо за наймінімальнішими витратами на одну людину поїздка до Києва обходиться 160 – 180 гривень, то виходить 850 тисяч гривень лише на автобуси.
Якщо припустити, що в автобусі середня кількість місць 30, то це 167! автобусів, 9! автобусів з району. Які, не могли бути не помічені ні опонентами, ні районними журналістами.
Сайт Погляд повідомив, що для потреб антимайдану Тернопільщина направила 150 тисяч гривень.
Як стало відомо, не усі автобуси з районів заправляли і проплачували за кошт Партії регіонів, в основному чиновники РДА відповідальні за Антимайдан робили це своїми силами – хто в сусідніх фермерів, хто де міг.
Також, слід враховувати, що окрім дороги, проплачували ще і мітингування – за даними, які наводять центральні ЗМІ, це 200-400 гривень. Знову проста арифментика: беремо середнє – 300 гривень на людину і в нас виходить півтора мільйони гривень! Однак тут потрібно, ще врахувати і той факт, що оплата розрахована на кожного учасника мітингу, а чиновники їхали за дурно – “за нематеріальною мотивацією”.
Якщо звести цифри – 1,5 млн, 850 тисяч і 150 тисяч, то виходить 2 мільйони 500 тисяч, які успішно “списали” з партійної каси на тернополян, а скільки витратили знають лише місцеві організатори (Петро Гоч?).
Отже, схема проста і примітивна, але за будь-яких обставин дієва, адже зв’язок із самим Клюєвим робить Гоча впливовішим за будь-якого голову ОДА і тримає завжди на плаву. Як повідомили наші джерела, Петро Гоч знову очолює тіньовий штаб на виборах Президента-2015, і це робить його знову “на коні”, навіть якщо голова ОДА Хоптян викине його з владної обойми.

-1 thoughts on “Петро Гоч багатий, бо краде навіть у своїх?

  • 20:55 | 22.01.2014 о 20:55
    Permalink

    Гоч ше той пройдисвіт та байстрюк. Скотина навіть не кривиться коли бреше та лиже сраку провладним лідерам. Ця тварюка краще нехай тікає з нашого краю, а то ще сракою на кийок посадимо скоро.

Коментарі вимкнені.