Під час прощі у Зарваниці мешканці з усієї країни молились за мир

17-18 липня у Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулась традиційна всеукраїнська проща. Цьогорічне паломництво присвячено 425-літтю проголошення Берестейської унії та молитві за мир в Україні.

— Сьогодні подякуємо, що Бог і Богородиця вкотре привели нас до Зарваниці і подарували нам великий скарб особистої живої зустрічі, яка нам так потрібна, щоб відчути себе однією родиною, єдиною спільнотою дітей Божих, єдиною Церквою. Попри всі труднощі, ми відчуваємо, що Господь є дуже близько, особливо він найближче до нас, коли нам найважче, — сказав Глава української Греко-Католицької церкви Блаженніший Святослав.

Учасники прощі спільно молились за людей, чиї життя забрала пандемія COVID-19.

— Сьогодні Україна має дві незагоєні рани: війна на сході та пандемія. Кожен вірянин під час цьогорічної прощі прагне, аби українців врешті позбавили цих болей. Підкреслю, що усі богослужіння відбувались на вулиці, згідно санітарно-епідеміологічних норм. Я щиро сподіваюсь, що наші прочани залишились задоволеними і покидатимуть Зарваницю із найтеплішими почуттями, — прокоментував голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш.

Зарваницьку прощу цього року відвідали владики із США, Європи, українські отці із Криму та окупованих територій, а також представники козацтва із донецькими козаками в тому числі.

Коментарі вимкнені.