Під “прикриттям” Червоного Хреста у Тернополі орудують шахраї

Правоохоронці закликають краян  бути пильними та не довіряти особам, які представляються працівниками соціальних служб чи Червоного Хреста і не показують при цьому ніяких посвідчень.

Минулої доби двоє пенсіонерів з обласного центру потрапили у тенетапсевдопрацівників товариства «Червоного хреста»: 87-річний чоловік втратив 850 гривень, а 77-річна жінка – 1400 гривень.

Обох потерпілих ошукали за схожою схемою. До пенсіонерів додому прийшли дві невідомі жінки, які представилися працівницями Червоного Хреста. Незнайомки сказали, що принесли їм 300 гривень допомоги, але мають при собі тільки 500-гривневу купюру, тому попросили господарів розміняти або дати решту. Пенсіонери погодилися. І в результаті залишилися ні з чим. Шахрайки спритно поцупили гроші потерпілих, залишивши натомість їм сувенірні купюри.

За фактами шахрайств міліціонери відкрили кримінальні провадження. Зловмисниць розшукують.

Міліціонери застерігають жителів області від шахраїв та закликають бути обачними, не впускати у помешкання незнайомих осіб. У людей, які представляються працівниками різних соціальних, комунальних служб чи Червоного Хреста вимагати показати посвідчення.

Шахраї найчастіше жертвами обирають пенсіонерів, оскільки люди похилого віку найбільш довірливі. Тому міліціонери радять розповідати батькам, бабусям, дідусям про подібні шахрайські схеми. Обізнаний – значить попереджений!

Якщо ж ви потрапили у пастку до телефонних шахраїв, не зволікаючи, телефонуйте 102.

 

Коментарі вимкнені.