Підполковник 51-ї бригади впізнаний на «параді полонених». Просять придивитися до інших полонених

Підполковник 51-ї бригади Володимир Сахневич опізнаний на «параді полонених». Про це у соцмережі Фейсбук пише Лариса Смоляк.

Тож, з огляду на те, що Донецьком дійсно провели наших солдатів, людей просять уважно продивитися матеріали у ЗМі про це, аби ідентифікувати полонених. “Якщо ви або ваші знайомі впізнали ще когось з рідних, друзів, пишіть в коменти з доказами (фото, скрін з відео “параду”, П.І.Б., звання, де служив, де потрапив у полон і обов’язково фото з громадянки для порівняння)”, – йдеться у дописі.
“Чуєш, підполковнику… Ти… Ти обов’язково живим повернешся. Бо інакше не може бути. Тебе гнали недолюдки по Донецьку прикладами, а завтра ти ганятимеш їх “Градами” біля кордону з Росією. Це неодмінно буде… Ти тільки не вмирай, чуєш, Володю? Я знаю, що ти все витримаєш! Ми ваш подвиг ніколи не забудемо. І всі-всі наступні покоління українців пам’ятатимуть. І ти – особисто ти, чуєш, підполковнику, кожен рік в школу до школяриків йтимеш. І розказуватимеш їм про себе. І про бригаду свою. І доживеш ти до срібної сивини. І праонуків побачиш. А якщо нема в тебе родини – то ти все рівно з полону повернешся! Ми ж – хохли, ми ж бандерівські укропи – ми своїх і з того світу витягнемо! За тебе тепер будь-яка українка заміж вийде. А якщо жонатий, то дружина тебе дочекається… Бо ти Герой. І ви всі Герої. Ми любимо вас, хлопці!”, – йдеться у дописі.
Окрім нього, згідно з дописом у ФБ журналіста Андрія Цаплієнка, впізнано ще двох волинян – Букію Юрія Зурабовича (село Брани, Горохівського р-ну, Волинської області; 51 ОМБР) і Ланового Романа Володимировича (село Оконськ Волинської області; 30 ОМБР).
Нагадаємо, що у Донецьку проросійські бойовики провели полонених українців «коридором ганьби».

vip.volyn.ua

Коментарі вимкнені.