Підприємець з Тернопільщини подарував для війська БТР (фото)

Сьогодні вулицями Тернополя їздив справжній радянський бронетранспортер.

Подарував його для  армії   підприємець з Теребовлянщини Роман Апостол (ПАП «Крок»).  Військову машину він придбав у 2009 році. Досі вона була на консервації. Проїздила всього 500 кілометрів. Власник передав її Самообороні Тернопільщини безкоштовно.

БТР до обласного центру супроводжував патруль ДАІ.

–       Машина в доброму стані, – розповідає водій пан Михайло із села Вербівці Теребовлянського району. –  Ми її доставили до Тернополя. Хочеться, щоб вона допомогла хлопцям там на Сході.

Механіки кажуть відновити машину було нескладно. Перевірили мотор, акумулятор, поміняли масла. Самооборонівці Андрій Богун та Андрій Теслюк знайшли транспортний засіб і організували його доставку в Тернопіль.

За словами заступника керівника Самооборони Тернопільщини Юрія Моргуна, БТР передадуть для артилеристів 24 бригади. Щоправда тут не обійшлося без труднощів.

–       На БТР поклали око наші військові і планували його мобілізувати, – розповідає Андрій Богун. – Але вони ще не мали місця призначення для цього транспортного засобу. Тож ми переконали їх, що найкраще буде передати його у зону бойових дій. Адже у 24 бригаді вся техніка розбита, тож їм він дуже згодиться. Ми дуже вдячні пану Роману за великий внесок у боротьбі за Україну.

Вартість бронетранспортера  300-400 тисяч гривень. На Схід його відправлять вже завтра разом із продуктами харчування, елементами амуніції і адресними передачами для бійців 24 бригади з нагоди Дня Незалежності.

-1 thoughts on “Підприємець з Тернопільщини подарував для війська БТР (фото)

  • 19:38 | 26.08.2014 о 19:38
    Permalink

    Хочу звернутись від усіх матерів, сини яких на даний момент знаходяться на війні, які захищають нашу Україну від російської агресії.Ми хочемо висловити велику вдячність фермеру з Тернопільщини ПАП “Крок “Р.Апостолу людині з великої букви, яка в такий важкий для нас час не пошкодувала своїх коштів і можна сказати зробила надзвичайно дорогий подарунок для наших дітей, які знаходяться під обстрілами кожного дня без будь якого захисту. Цим своїм поступком Ви збережети не одне життя наших дітей!!! Велике Вам дякую!!! Нехай Вас завжди оберігає Бог!!! На закінчення хотілаб звернутись до керівників району і сільськогосподарського управління, ви маєте гордитись, що в вас є такі люди,які безкорисно допомагають можна сказати усьому українському народу в такий надзвичайно важкий час.Наша думка і побажання,що цього фермера потрібно хоча б представити до нагороди за вагомий вчинок для цілісності і незалежності України!!!Слава Україні!!!

Коментарі вимкнені.