Після спільної п’янки у Тернополі тесть вдарив ножем зятя

З проникаючим ножовим пораненням черевної порожнини до реанімаційного відділення одного з медичних закладів обласного центру було доставлено 42-річного тернополянина. Міліціонери, що виїхали на повідомлення лікарів, з’ясували – тілесні ушкодження потерпілому наніс тесть.

Як розповів заступник начальника Тернопільського міського відділу внутрішніх справ Анатолій Стельмащук, потерпілого було доставлено до лікувального закладу у важкому стані. Медики пояснили, що чоловік не лише зазнав травм внутрішніх органів, втратив багато крові, а й перебуває у стані алкогольного сп’яніння.  Нетверезим застали міліціонери й підозрюваного.

З’ясувалося, чоловіки напередодні випивали. Що стало причиною конфлікту – невідомо, проте під час сварки тесть вхопив зі стола кухонного ножа та всадив лезо зятеві в живіт. Лікарів викликала дружина потерпілого, яка повернулася додому.

На даний час за життя 42-річного чоловіка борються медики. Отримані потерпілим тілесні ушкодження кваліфіковано як тяжкі. Щодо підозрюваного – 60-річного тернополянина розпочато кримінальне провадження за частиною першою статті 121 Кримінального кодексу України. За вчинене йому загрожує від п’яти до восьми років позбавлення волі.

Коментарі вимкнені.