По Тернополю ходили мокрі дівчата (фото)

Проведення обливного флеш-мобу у Тернополі довело, що три – щасливе число. 9 червня, після двох попередніх невдалих спроб, нарешті перестав втручатись в дійство дощ. Яскравості заходу надав включений фонтан «Кульбаба». Учасників було більше 30, серед них переважали дівчата. На старті хлопці брали дівчат на руки і закидали в фонтан. Далі обливались, як могли. Всі були мокрі до нитки.
– Обливний флеш-моб – це багато вражень, фотозйомок, знайомств, – розповідає учениця ЗОШ № 14 Христина Лещишин. – Усмішка просто не зникала з наших облич. Усі були на позитиві, бігали, дуріли, сміялись. Хоч фонтан був холоднуватий, компенсувалось це жаркою погодою. Всі піднімати один одному настрій. Це було незабутньо. Я з нетерпінням чекаю наступного обливного флеш-мобу.
Спостерігати таке дійство перехожим було дещо незвично і дивно. Загалом, це піднімало настрій оточуючим. Звичайно, винятком стали бабусі, які безрезультатно намагались припинити обливання. Не обійшлося і без легких травм. Адже впасти на мокрій від води землі – справа не з важких. Проте, всі залишились задоволеними і мокрими.


Бучко Оксана, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.