«Погляд» побував на іменинах кінотеатру «Сінема Сіті»

Євген Кошовий перед тернопільською публікою, 26 лютого 2016 р.

В останню п’ятницю зими-2016 тернопільський 4-зальний мультикомплекс «Сінема Сіті», що в ТРЦ «Подоляни», урочисто відзначив 6-річчя. Зважаючи на темпи, з якими розвивається цей кінопалац, можна передбачити йому успішний похід до «1 класу». У день іменин глядачів пригощали великим тортом, допрем’єрно показали комедію «8 найкращих побачень», презентувати яку в Тернопіль приїхали актор Євген Кошовий та виконавчий продюсер стрічки «8 найкращих побачень» Юлія Пілунська.

Який фільм у тернопільському «Сінема Сіті» побив рекорд переглядів?

«Вісім найкращих побачень»90-хвилинна романтична комедія для сімейного перегляду. Мораль картини: вчитися правильно розставляти життєві пріоритети, більше часу проводити з рідними, бо хто його зна, що може статися наступної миті. Автору цих рядків під час перегляду комедії було смішно, випробуйте і своє почуття гумору – показ у Тернополі офіційно стартує з 3 березня і триватиме до 30.03.2016 р.

Як зазначила директор кінотеатру «Сінема Сіті» Тетяна Басалига, 6 років тому кінотеатр у Тернополі відкрили саме під фільм з акторами проекту «95 квартал» – «Любов у великому місті-2». «Кожен фільм за участю акторів «95 кварталу» – касовий, – каже Тетяна Басалига. – Впевнена, «Вісім найкращих побачень» теж чекає успіх у великому прокаті. Вдалий гумор, хороші актори, прикінцева мораль – завжди будуть у попиті в глядачів». За словами директора, тернополяни «зацінили» кіно на великому екрані на четвертий рік роботи кінотеатру «Сінема Сіті». Навіть сьогодні є ще частина файномістян, які жодного разу не були в кінотеатрі, бо не розуміють концепту. «Нещодавно ми запровадили незалежний контент, – каже пані Тетяна. – через кожні дві неділі показуємо на великому екрані світову оперу і балет. Все ж серед лідерів у попиті тернопільського глядача – блокбастери та комедії. Дякуючи фільму «Deadpool»,14 лютого 2016 р. ми побили всі рекорди – цього дня в «Сінема Сіті» прийшли понад 3 тисячі глядачів».
Комедію «Вісім найкращих побачень», подейкують, збиралися бойкотувати в Росії. «Робити прокат стрічки у Російській Федерації – ідея не з українського боку, – прокоментував тему актор Євген Кошовий. – Такий запит був від друзів саме звідти. Все ж за результатами до прем’єрного показу комедії «8 найкращих побачень» зрозуміло, що не всі москалі – ідіоти. Більшість прийшла просто посміятися, що й властиво перегляду комедії. Були такі, хто тримав плакат «Зеленський – позор Росії», ну й цур на них. Він – українець, до того ж красунчик! В Росії коментують таку поведінку тим, що Зеленський віддає гроші на АТО «карателям», які вбивають мирне населення Донбасу, зокрема дітей. У мене особисто на Донбасі залишилася сім’я: там живе зараз мама, старший брат, племінники. Намагаюся не говорити на цю тему».

Під час прес-конференції у Тернополі.

“Мистецтво – у глядачеві, треба просто знати, що´ йому сподобається”

Далі журналісти запитували у Євгена Кошового про деталі зйомок фільму «Вісім найкращих побачень». Ось нотатки з цієї розмови:

Одного раннього ранку ми з Вовою приїхали на Стару Дарницю (місцевість у Дніпровському районі міста Києва – ред.). Зйомки відбувалися у кафе, декорованому під похоронне бюро. Люди, які того дня поспішали на роботу повз нас, побачивши реквізит для зйомок, були серйозно шоковані, – вісім трун, 16 поминальних вінків та інші «тематичні» реквізити. Та й нам спочатку було трохи моторошно. Втім, намагалися не заглиблюватися у «похоронну» тему і ставилися до всього по-філософськи. Відтак наробили чимало кумедних селфі, де Вова лежить у труні. Оскільки ми знімали комедію, ці епізоди були сповнені істеричного сміху. Потім знімальна група «переїхала» на Лук’янівське кладовище, де я зрозумів, що тутешні працівники не такі вже й зажурені. Адміністрація кладовища залюбки спостерігала за зйомками і реготала разом з нами. Щоб зніматися у комедії, потрібно завжди бути у тонусі. Журби на обличчі бути не повинно. Не потрібно шукати мистецтво в собі, адже воно – у глядачеві, треба просто знати, що´ йому сподобається. Я дивився цей фільм вперше 22 лютого на допрем’єрному показі в Києві, дуже сподобалося (усміхається – ред.).
Журналіст: «Євгене, розглядаєте можливість змінити своє творче амплуа на серйозну, глибоко філософську роль?».
— Мрію зіграти негативну роль у драмі чи бойовику, оскільки, як бачите, я підкачаний молодий мужчина (усміхається – ред.), маю одного, але красивого кубика на пресі. Хочу зіграти правдивого негідника, але такого, щоб коли мій герой помре, всі глядачі-дівчата плакали. Щодо часових рамок втілення цієї мрії – навіть Шон Коннері дозволяє собі зніматися у 60 років. Сподіваюся, хтось мене почує і це станеться незабаром.
Журналіст: «Після завершення зйомок фільму «8 найкращих побачень» думали над тим, щоб проводити більше часу з сімєю?».
— Думаю про це постійно. Сім’ї потрібно віддавати більше пріоритету, незалежно від обставин. Останнім часом я, все-таки, частіше буваю з сім’єю, нехай пробачить мене дружина Оксана Павлівна, якщо кажу неправду (усміхається – ред.), оскільки півтора року тому в нас народилася друга донечка. Наскільки складно виховувати дітей, я зрозумів впродовж 8 років, відколи у нас народилася перша дочка Варвара. Звісно, без роботи не буває достатку, тому треба працювати, але важливо робити те, що вмієш, і отримувати задоволення від цього. Хочу сказати всім чоловікам, які віддають перевагу кар’єрі: якщо ви таки обрали жінку на все життя і народили з нею дітей, будьте ласкаві турбуватися про них і робити все, аби сім’ї було приємно з вами.
Журналіст: «Коли переглядаєте фільм за Вашою участю, виходить насолоджуватися процесом і не критикувати себе?».
— На відміну від проекту «Вечірній квартал», під час перегляду фільмів, у яких знявся, отримую задоволення. Зйомки у кіно спорадичні, в цьому теж є певне задоволення. Але кіно і проект online – два абсолютно різних процеси. У кіно можна використати кілька дублів, а «Вечірній квартал» відбувається у форматі nonstop, після перегляду останнього дратують свої помилки. Але я вже давно не слідкую за собою перед екраном – втомився критикувати себе. 40 % «Вечірнього кварталу» на екрані – імпровізація.
Журналіст: «Днями відбудеться вручення кінопремії «Оскар». За який фільм чи актора вболіваєте?».
— Авжеж за Ді Капріо і фільм «Виживший» (усміхається – ред.). Хочеться, щоб Лео нарешті отримав «Оскар» і відпочив у мами на Маямі. У нас є майстерня, де кожен може вилити собі «Оскар» (усміхається і усміхає тернопільських журналістів – ред.). Звісно, кожен мріє отримати «Оскар» бодай за кращий фільм. Напевно, в такому фільмі мій герой і помре:))

Такий торт кінотеатр “Сінема Сіті Тернопіль” приготував для своїх гостей.


Ірина Юрко.
Фото автора.

Коментарі вимкнені.