Пограбували тернопільського волонтера Василя Конько

Новенькі автомобільні колеса, консервація, продукти харчування, пальне та необхідна амуніція для бійців – усі ці необхідні на передовій речі винесли невідомі з підвалу приватного помешкання тернопільського волонтера Василя Конько. Подія трапилася у ніч з 17 на 18 листопада у селі Біла Тернопільського району.

Зловмисники забралися в підвальне приміщення через невеличке пластикове вікно.

Як зазначає тернопільський координатор групи «Схід і Захід єдині», табличка з надписом про волонтерську діяльність на воротах приватного будинку не спинила злодіїв, натомість вони винесли все, що потрапило їм під руку.

– Поки наша організація по крупиці збирає допомогу українським бійцям, інші безсовісно викрадають такі необхідні на передовій речі, – розповідає Василь Конько. – Усім добре відомо про волонтерський склад у мене на господарстві. Люди часто привозять туди допомогу бійцям. Не думав, що комусь навіть спаде на думку красти у захисників. Це ганебний вчинок.

Відомості про подію внесено в єдиний реєстр досудового розслідування злочинів. Тернопільські працівники поліції розшукують зловмисників. Триває слідство.

Коментарі вимкнені.