Пограбування як у серіалі трапилося на Тернопільщині

34-річного жителя Чорткова Тернопільської області правоохоронці підозрюють у вчиненні серії крадіжок. Пристрасть до наркотиків штовхнула лиходія вчинити протиправне і щодо свого приятеля.

41-річний чотківчанин позичив своєму знайомому тисячу гривень. Знаючи про залежність останнього від наркотиків, взяв у якості застави його мобільний. Знав би чим все це обернеться!

Чоловік мав необережність користуватися заставленим телефон. Одного разу з невідомого номера йому надійшло повідомлення про те, що з-за кордону на його ім’я прийшла посилка. Разом з родиною чотківчанин поїхав до Колиндян, що за десять кілометрів від райцетру, за пакунком.

Розчарування, що дарма витратив бензин на дорогу, бо посилки не виявилося, було найменшою неприємністю цього дня. У квартирі родина застала тліючі меблі, розкидані речі і вибите разом з рамою балконне вікно.

Що смс-сповіщення і «армагедон» в помешканні пов’язані, чортківчанин здогадувався. Тільки навіть уявити не міг, хто до цього причетний. Це з’ясували оперативники чортківської міліції.

Як повідомив заступник начальника Чортківського райвідділу внутрішніх справ Василь Присунько, саме 34-річний приятель потерпілого, той самий котрий позичив у нього гроші й залишив у заставу мобільний, спланував виїзд родини за межі райцентру, аби реалізувати свій злодійський план. Надіславши повідомлення про посилку з-за кордону і дочекавшись, коли господарі покинуть житло, зловмисник озброївся усім необхідним та вирушив на промисел. На мотузці спустився з даху, витиснув разом з рамою вікно і почав нишпорити у пошуках наживи. Розуміючи, що часу в нього достатньо, навіть цигарку запалив. Її з необережності й забув.

Потерпілим одразу не вдалося збагнути, які речі пропали з помешкання. Їх назвав сам зловмисник, коли опинився в руках міліціонерів. З’ясувалося, окрім грошей, техніки, банківських карток, закордонного паспорта та одягу господаря прихопив ще й запасні ключі від квартири. Либонь, планував навідатися ще не раз.

Нині зловмисник перебуває під домашнім арештом. Йому інкримінують частину 3 статті 185 ККУ. Міліціонери перевіряють підозрюваного на причетність до вчинення інших протиправних діянь.

Коментарі вимкнені.