Поки тернопільські бійці воюють, їм буде спокійніше за свої сім’ї

31 жовтня відбулося чергове засідання комісії по звільненню від сплати за житлово-комунальні послуги учасників АТО, членів їх сімей та сімей загиблих. Цього разу комісія розглянула 17 нових звернень від тернополян та 21 раніше відмовлені справи, які вирішила позитивно. Наразі ще одне звернення потребує додаткового розгляду.

Загалом, станом на кінець жовтня, пільги встановлено 184 учасникам АТО, їх сім’ям, а також призваним особам у період з 1 березня 2014 року, тоді як на початок вересня таких пільг було надано 70.

Довідково:

Право на звільнення від сплати надаються учасникам АТО та членам їхніх сімей за місцем реєстрації у Тернополі (незалежно від кількості осіб та загальної площі житла), членам сімей, якщо учасник АТО не зареєстрований у Тернополі та членам сімей загиблих під час участі в АТО за місцем реєстрації, за умови надання пакету необхідних документів. Документи приймають в робочі дні з 8.00 до 17.00 год. в управлінні соціальної політики міськради за адресою: м. Тернопіль, вул. Лисенка, 8 каб. 3 тел. (0352) 23-56-52.

Членам сімей учасників АТО необхідно заповнити заяву за встановленою формою та додати такі документи:

  1. Копія паспорта (1, 2, 11, 12 сторінки);
  2. Копія ідентифікаційного номера;
  3. Оригінал довідки з місця реєстрації про склад сім’ї (форма № 2);
  4. Довідка, видана та скріплена печаткою уповноважених органів, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій тощо або їх територіальними органами про призов учасника антитерористичної операції на військову службу;
  5. Копія свідоцтва про шлюб;
  6. Копія свідоцтва про смерть (для членів сім’ї загиблих під час участі в антитерористичній операції).

 

Під час подання копій документів заявники надають їх оригінали для огляду та засвідчення їх копій.

Коментарі вимкнені.