Поліцейські перекрили дороги, а двірники прибирають центр: у Тернополі з нетерпінням чекають Гаранта (фото)

Ще з 8 ранку у центрі міста кипить робота. Центральні вулиці перекрили патрульні, а двірники, здається, прибирають кожен закуток. Місто активно готується до приїзду Петра Порошенка. На Театральному майдані встановлюють сцену та синьо-жовті прапори.
Любо глянути, як виглядає Театральний майдан і прилеглі вулички без засилля автівок, адже у будні водії їх залишають інколи ледь не на центральній площі.
Нагадаємо, сьогодні відбудеться робоча поїздка Президента України Петра Порошенка до Тернопільської області.
Глава держави візьме участь в урочистому відкритті реконструйованого лабораторного корпусу КЗ ТОР «Тернопільська університетська лікарня».
Після цього Президент візьме участь в церемонії передачі службових автомобілів підрозділам Національної поліції Тернопільської області (Театральний майдан).

 

 

-1 thoughts on “Поліцейські перекрили дороги, а двірники прибирають центр: у Тернополі з нетерпінням чекають Гаранта (фото)

  • 11:18 | 14.07.2017 о 11:18
    Permalink

    ну чого ви дивуетесь. чи колись було iакше? Завжди до приiду начальства ще не такого рангу все прибирали. Ще раз почитайте Ревiзора Гоголя . А на вас.чи що. звертати увагу? Коли треба буде на Майдан вийти. або в АТО послати чиюсь дитину – тодi про вас згадають. Але якщо. не приведи Господь. з вашою дитиною щось станеться на Майданi чи в АТО – то це будуть вашiпроблеми. Ви зiмною не зг1днi

Коментарі вимкнені.