Помер неординарний футболіст Тернополя

У 60-річному віці пішов з життя неординарний футболіст, віртуоз-нападник Петро Прядун. З ним головному тренеру ФК “Тернопіль” Василю Івегешу довелося пліч-о-пліч пограти на футбольному полі. Він і розповів про Петра Прядуна:

– Для Тернопільшини смерть Прядуна – це велика втрата. 60 років – це не настільки багато, він міг би ще принести багато користі суспільству, футболу і своїй сім’ї. Тому, найперше хочу принести щирі співчуття його рідним. Петро Прядун був справжньою легендою тернопільського футболу. Він був «крепиш-самородок». При зрості 170 см і вазі 70 кг, без серйозної футбольної школи, працюючи простим шофером автобуса Петро Прядун став висококласним футболістом. Наводив жах на оборонців команд-суперниць. “Брав” за рахунок стартової швидкості (на 15-20 метрах його ніхто не міг наздогнати), вмілій грі на випередження та добре поставленому хльосткому удару.

Прядуна у команді всі любили, поважали та по-доброму називали «Батя». Він багато допомагав молодим футболістам. Зокрема, коли я у 18 років приїхав у Підгайці, Петро взяв мене під свою опіку, з ним жили в одній кімнаті. Він мені давав перші футборльні ази.

Хто грав з Петром, той знає наскільки він був великим ентузіастом, вправно грав не лише футбол, але й баскетбол, волейбол тощо. Був інтелектуалом – міг без запинки назвати 15 союзних республік чи, до прикладу, символічну збірну будь-якого чемпіонату світу.

За матеріалами: fc.ternopil.ua

Коментарі вимкнені.