Понад 3,5 тисячі мешканців Тернопільщини вже отримали електронні ключі

Протягом восьми місяців 2015 року центри обслуговування області відвідали 525 520 платників податків. Фахівці територіальних фіскальних органів за цей час надали 48 425 адміністративних послуг.
За традицією мешканці Тернопільщини найчастіше звертаються до центрів обслуговування з метою видачі їм облікової картки платника податків та внесення до паспорту громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. Відтак станом на початок вересня 28 847 фізичних осіб скористалися цією послугою, що складає майже 60 відсотків від загальної кількості адміністративних послуг, повідомляють у Відділі комунікацій Головного управління ДФС у Тернопільській області.
Крім того, надано 4 012 послуг з реєстрації книг обліку розрахункових операцій, а з надання витягів із реєстру платників єдиного податку та безпосередньо реєстрації таких платників – 2 508 та 2191 відповідно.
Також зауважимо, що працівники відділу реєстрації користувачів управління (центру) сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС України у приміщенні ЦОП Тернопільської та Чортківської ОДПІ за 8 місяців цього року безкоштовно видали 3595 посилених сертифікатів відкритих ключів електронного цифрового підпису для юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.
Нагадуємо, що у залі обслуговування платників Тернопільської ОДПІ виділене окреме місце з надання електронного сервісу «Інспектор он-лайн». Двічі на тиждень (у вівторок та четвер) проводяться сеанси скайп-зв‘язку з платниками податків для надання швидких консультацій. З початку 2015 року послугами даного сервісу скористалися 145 платників податків.

Коментарі вимкнені.