Понад чотири тисячі тернополян уже знають хто найкращий у Тернополі. “Топ 100” у числах (відео)


25 лютого організатори народного праймерізу “100 найкращих тернополян” розповіли журналістам про проміжні результати: актвиність тернополян, спроби накруток та про свої плани.

За півтора тижні  від початку старту праймерізу було зроблено  11065 заявок, в яких тернополяни подали 1128 осіб. З них 445 мають більше трьох подань.   44 тернополяни мають підтримку більше чим у 50 людей і вже потрапили у другий тур. 29 – наближаються до цієї відмітки.

За цей період було зафіксована понад одна тисяча накруток та використання адміністративного ресурсу.

Вже участь у висуванні кандидатів взяли 4 200 тернополян. Більшість з них свій вибір зробили через сайт top100.te.ua. 137- через кол центр, зателефонувавши на (096) 686-17-23 та було зроблено подання 1306 кандидатів вуличним волонтерам.

Як розповідають організатори, вони планують залучити до  вибору найкращих серед нас понад 30 тисяч тернополян.

– Цього тижня ми стартуємо через радіо, через телебачення. Буде хвиля “у кожну скриньку”. Також буде поклейка зовнішньохї реклами. Сподіваємось ще більшої актвиності, – каже один з організаторів Назар Зелінка.

Проект «100 кращих тернополян» – громадянська ініціатива, мета якої активізувати громаду та виокремити сто людей, які мають довіру. Це самооцінка тернополянами самих себе за критерієм – довіра.

Фінансово підтримали народний праймеріз тернопільські підприємці, яким не байдужа доля рідного міста. Пошуки достойних тернополян проходитимуть у три етапи:

І. Збір кандидатів для участі голосуванні (13 лютого – 15 березня)

Популяризація проекту з метою залучення максимально широких верств населення для обговорення та висунення кандидатур, котрі братимуть участь в голосуванні. До рейтингового голосування будуть допущені ті кандидати, котрих висунуло не менше як 50 тернополян.

Кандидатури можна подавати письмово (заповнення та подача вуличним волонтерам проекту коротких анкет-заявок), телефоном (зателефонувавши або надіславши sms) та через Інтернет-сайт  http://top100.te.ua/.

Будь-хто з тернополян може висунути кілька кандидатів, але за одного і того ж кандидата можна подати заявку лише раз.

ІІ. Проведення голосування (15 березня – 15 квітня)

Безпосередньо сама процедура голосування. Проголосувати можна письмово (заповнивши відповідний бюлетень у вуличних волонтерів), телефоном (зателефонувавши або надіславши sms) та на Інтернет-сайті. Голос можна віддати кільком кандидатам одночасно, але за одного і того ж кандидата – лише один раз.

ІІІ. Підведення підсумків (15 квітня – 1 травня)

Оприлюднення результатів праймеріз – рейтинг «ТОП100» жителів міста, котрі користуються найбільшою підтримкою громади.

Коментарі вимкнені.