Працівники військкоматів на Тернопільщині переходять усі рамки дозволеного

В цьому переконані мешканці краю, які побачили свої прізвища та особисті дані у ЗМІ як “ухилянтів” від мобілізації.

Щоправда, обласний воєнком обіцяє на цьому не зупинитись, але й оприлюднити згодом ще й адреси та посади “штрафників”.

– Є Закон про захист персональних даних, а такі дії Катинського і його “команди” – повна маячня, права таке публікувати вони не мають! Я розумію є план мобілізаційний, його треба виконати і так далі, але такими діями людей хіба на ще один  “майдан” підняти можна! Хай би самі йшли, а то говорять лише популістські гасла про патріотизм, обов’язок перед батьківщиною.., – коментує ситуацію 35-літній батько двох дітей Володимир з Тернополя.

Його дружина Оксана каже, що зневірилися у новій владі більше, ніж за каденції всіх попередніх. Мовляв, тоді хоч кровопролитної війни не було, а зараз в Україні повний хаос.

– Найгірше те, що нічого в державі по суті не помінялося – як вирішували справи за хабарі, так і тепер – заплатив – непридатний, не маєш грошей – йди на фронт, – ділиться думками жінка. – Складається враження, що це кимось продуманий хитрий план з метою винищення нації. А ці списки?.. Це вже відкрита форма захворювання якогось у наших “доблесних” працівників військкоматів. Куди дивиться керівництво країни? Невже перед вседозволеністю окремих осіб “закривають очі” ті, хто мав би контролювати за цим процесом?

Тернополяни

Коментарі вимкнені.