«Правий Сектор» не «бомбитиме» свинокомплекс на Тернопільщині

Про це йдеться у заяві  Лановецького осередку “Правого Сектора”:

7 грудня нашим бійцям, котрі поверталися з акції в Шумську поступив сигнал про акцію жителів м Ланівці по блокуванню смердючого свинокомплексу. Без вагань ми відправилися туди і висловили громаді підтримку, та пообіцяли у випадку якихось протистоянь підтримку.

Блокада свинокомплексу тривала, але зараз очевидно, що вона зайшла в глухий кут. Керівництво свинокомплексу просить відтермінування часу для вивезення свиней,  адже місце куди мають їх вивозити буде добудовано лише в 2016 році (і за це готове для міста виділити компенсацій кошти), але організатори блокування вимагають вивезти всіх свиней вже.

Ситуація напружена та  до логічного завершення не йде.
Обурює нас факт, шо організатори блокування, оперують при розмовах іменем нашої організації, мовляв приїде “Правий сектор” і все тут розбомблять.

Ми обєктивно оцінюєм дану ситуацію, а тому закликаємо керівництво комплексу піти на діалог, а організаторів блокування просимо не відмовлятися від нього. Очевидно, що поступки мають бути з обох сторін.
Наші побратими зі спілки “Учасників АТО” Лановеччини, пропонують аби частину компенсаційних коштів спрямувати на лікування місцевих хворих дітей.

Діалог пропонуємо розпочати вже, з метою уникнення будь – яких можливих конфліктів. Нашу участь у цьому процесі бачимо виключно контролюючою за виконанням умов, котрі мали б бути обумовлені при переговорах.

Коментарі вимкнені.