Презентація ексклюзивного кросовера TOYOTA C-HR

16 грудня в Тойота Центр Тернопіль «Кристал Моторс» відбулася ексклюзивна вечірка – презентація цілком нового кросовера TOYOTA CHR.

Toyota C-HR –ультрасучасний міський кросовер, поєднання авангардного стилю, інноваційних технологій та преміальних матеріалів.

Натхненний формою діаманта, дизайн нового Toyota CH-R вражає витонченими та водночас брутальними лініями. Стильний, сучасний, палкий, вишуканий – кожний сантиметр Toyota C-HR наповнений енергією. Здається, що він рухається, навіть коли стоїть на місці. Цей автомобіль пасує тим, хто звик жити на повну.

Його емоційний характер доповнюють чіткі лінії та глянцева кабіна з дахом, що має «плаваючий» дизайн. Поєднання світлодіодних передніх фар, решітки радіатора з ромбоподібним малюнком та характерні світлодіодні задні фари, які мають форму бумеранга, довершують імідж автомобіля

Новий Toyota C-HR буде представлено в Україні в трьох комплектаціях на вибір – Active, Style, Premium*, у восьми кольорах екстер`єру та чотирьох кольорах інтер’єру.

Завітайте в Тойота Центр Тернопіль «Кристал Моторс» та оцініть можливості нового кросовера, безпосередньо пройшовши тест-драйв.

http://www.kristal-motors.toyota.ua

https://www.facebook.com/toyotaternopil.com.ua

https://www.instagram.com/toyotaternopil/

 

* Назви комплектацій є суто умовними, використовуються виключно заради зручності в розподілі переліку параметрів автомобіля та можуть відрізнятися або бути відсутніми в інших документах або матеріалах.

Коментарі вимкнені.