Пріоритети по-тернопільськи: 300 м нерозчищеної вулиці проти 16 км доріг європейського значення

Мешканець вулиці Енергетична звернувся із проханням до заступника міського голови Тернополя Владислава Стемковського. Подзвонивши на прямий ефір УХ-радіо тернополянин розповів, що їхню 300-метрову вуличку ніхто не розчищає від снігу. І що інвалідам та людям похилого віку важко там ходити. 

– Я мешкаю на вул.Енергетичній, навпроти Обленерго. Вже 20 років точно ніхто до нас не заїжджав грейдером в зимовий період. В нас дуже багато на вулиці є престарілих людей, є інваліди і вони по тому снігу практично нікуди не можуть вийти. Я вже й минулого року дзвонив на гарячу лінію. І позаминулого, і мені казали, що приїдуть обов’язково. Ну, коли вже літо приходить то не треба й грейдера. Що треба зробити? Написати якусь заяву, щоб коли прочищають, то заїхали на ту 300-метрову вуличку грейдером, розвернулися і далі поїхали?

– Коли є сильні опади, на жаль техніка не встигає забезпечити доїзд до кожного закутка. В основному увагу приділяємо об’їзній, центральним вулицям. Через Тернопіль проходиь 16 км об’їзної дороги, яка насправді проходить по міській території, по тернопільських вулицях, які для нас є частиною міста. Але дві траси: Е50 і Е 85 – це дороги європейського значення, які проходять через 16 кілометрів міських вулиць. В першу чергу техніка зобов’язана забезпечити там проїзд транспорту. Дуже часто не вистачає сил, часу для того, щоб забезпечити відгортання снігу по таких вуличках. Але ми пошлем туди техніку для того, щоб забезпечити нормальний проїзд, – обіцяв Владислав Стемковський.

Юрій Романович, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Пріоритети по-тернопільськи: 300 м нерозчищеної вулиці проти 16 км доріг європейського значення

  • 08:47 | 4.02.2014 о 08:47
    Permalink

    Потрібно всюди зробити теплі дороги, як внизу біля ЦУМу.

  • 16:22 | 4.02.2014 о 16:22
    Permalink

    Стемковський тупо боїться Надала

Коментарі вимкнені.