Про що говорили представники генеральних консульств у Тернополі

12 травня в  (Центрі Євростудій ТНЕУ) відбувся Міжнародний круглий стіл за участі Генеральних та Почесних консулів, а також уповноважених представників Генеральних консульств 11 країн з Європи, Азії та Латинської Америки. Дипломати відвідують Тернопільську область на запрошенням голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Барни.

«Таке велике коло гостей у нас сьогодні, як на мене, найкраще демонструє рівень довіри до влади в області, яка завжди є відкритою для співпраці.  Сьогодні ми започаткуємо новий етап розвитку взаємовигідних відносин між нашими територіями, країнами та підприємствами.  Для нас є важливою позиція тих країн, які сьогодні тут представлені на конференції, адже вони активно сприяють і допомагають нам в такий складний час, коли на Сході  України триває війна. Я щиро дякую від імені Адміністрації Президента та Тернопільської ОДА за ту позицію, яку ви займаєте по відношенню до нашої держави зараз»,- наголосив Степан Барна.

Круглий стіл має велике значення для розвитку Тернопільської області. Про це наголосив представник  Міністерства закордонних справ України у Львові— В’ячеслав Войнаровський.

«Сьогоднішній захід є надзвичайно важливим, оскільки на нього  прибули Генеральні і Почесні консули іноземних держав, для зустрічі з керівництвом міста та області, а також для зустрічі з бізнес-колами Тернопільщини. Основною темою є питання розвитку міжрегіонального та закордонного співробітництва, залучення іноземних інвестицій в економіку регіону.  Ця тема, як ніколи, є актуальною для нас»,- підкреслив В’ячеслав Войнаровський.

Під час конференції очільник області Степан Барна наголосив, що Тернопільщина має потужний аграрний, туристичний та рекреаційний потенціал. Також славиться великою  науковою та культурною спадщиною. В області створені усі необхідні умови для успішної роботи бізнесу.  Більше того,  тут уже діють підприємства, до яких залучені  іноземні інвестиції.. Однак, зупинятись на досягнутому не варто.

«Ми зацікавлені в реалізації спільних проектів у сфері освіти, культури та економіки. На Тернопільщині уже діють підприємства, до яких залучені  іноземні інвестиції. Запевняю, що Тернопільська ОДА стане  першими союзниками у захисті прав цих підприємств, а також усіх тих, хто зацікавлений вести бізнес, створювати робочі місця та наповнювати місцеві бюджети у нашій області . Я особисто стану  гарантом того, що бізнес, який працюватиме на Тернопільщині, діятиме безперешкодно і за європейськими зразками. Для нас це дуже важливо», – підсумував голова ОДА.

Коментарі вимкнені.