Про що відзвітували тернопільські комунальники

Управління ЖКГ Тернополя звітує, що завершилася друга черга бульвару Пантелеймона Куліша у Тернополі. За цей час була відремонтована доріжка, яка з’єднує бульвар Куліша та вулицю Тарнавського . Працівники підрядної організації вимостили її фігурними елементами мощення, влаштували дощову каналізацію та відновили зовнішнє освітлення на цій ділянці бульвару. Також тут облаштували парковку для тимчасової стоянки автомобілів мешканців прилеглих будинків.

Ремонт основної частини бульвару Пантелеймона Куліша включала в себе капремонт пішохідних доріжок, відновлення освітлення та встановлення двох дитячих і одного спортивного майданчика.

До слова, неподалік триває ремонт заїзду та розпочато капітальний ремонт двору на бульварі Куліша, 10. Працівники підрядної організації здійснюють роботи із встановлення нових бордюрів та облаштування відмостки прилеглих будинків. За сприятливих погодних умов усі роботи завершаться ще цього року. Днями почався капітальний ремонт пішохідної доріжки від житлового будинку за адресою 15 Квітня, 21 до Церкви Преображення Господнього УПЦ КП в м. Тернополі

Коментарі вимкнені.