Олег Мусій: Гідність і Свобода – цінності, заради яких живе українська нація

21 листопада – День Гідності та Свободи. Це наші наріжні цінності, заради яких живе українська нація, заради яких патріоти не шкодують життя. Попри всі сучасні складнощі та негаразди бажаю усім нам піднесеного і рішучого настрою.

 Це день всіх вільних людей, наш з вами день, адже ті, хто побратався на майданах завжди стоятимуть пліч-о-пліч до перемоги. З цим днем пов’язано дуже багато діаметральних емоцій – від неймовірної гордості за подвиг народу, який повалив диктатуру, до скорботи від втрати борців за свободу та невдоволення діями нової-старої влади.

Ми бачимо, що за два роки від початку Євромайдану, який переріс у Революцію національної Гідності, в країні мало суттєвих змін. На жаль, політики зі сцени Майдану перекочувавши у владні кабінети, захопили посади і залишаються такими ж демагогами та казнокрадами як їх попередники. На найвищому рівні змінився лише фасад, так звані нові обличчя очолили старі схеми та потоки і збагачуються за наш рахунок. Тотальне невдоволення відсутністю реформ і безкарністю злочинців призводить до радикалізації суспільства. Це прямий виклик діючій владі і вона нарешті має усвідомити, що працює на самознищення.

Однак найважливішим залишається те, що українці вибороли волю, європейський вектор розвитку, усвідомили свою силу, почалась розбудова реального громадянського суспільства. Парламент і місцеві органи влади поповнилися патріотами, маємо свободу слова та переконань і кожен справжній майданівець щоденно продовжує справу честі на своєму місці.

Звісно, нас намагаються розпорошити та знесилити, посіяти серед людей зневіру і байдужість. Тому ми не маємо права опускати руки. Бо наше розчарування, апатія і відстороненість – це виграшний козир в руках будь-якої влади. Мало повалити режим – треба не допустити реваншу, всіма засобами перешкоджати укоріненню старих принципів роботи, домогтися повної люстрації колишніх чиновників, відділення бізнесу від влади, посилення відповідальності депутатів, контролювати діяльність влади на всіх рівнях. За нас з вами цього ніхто не зробить. Ми творимо своє сьогодення і майбутнє своєї нації. І щоденної кропіткої роботи у нас дуже багато. Адже попри гіркі уроки Революції Гідності влада досі не навчилася поважати народ і працювати для нього.

Наш спільний обов’язок безповоротно поховати стару систему. Єднаймося, дорогі друзі. Незламної віри і сил нам усім.
СЛАВА УКРАЇНІ!

Олег Мусій, народний депутат України, член політради партії «Громадський рух «Народний контроль»

Коментарі вимкнені.