Прокурор Тернопільщини Юрій Гулкевич має перевірити сам себе?

Юрій Гулкевич – прокурор Тернопільської області

Генпрокурор В. Шокін, котрий уже встиг здобути лавровий вінок від народу за арешт О. Єфремова, ініціював перевірку діяльності прокурорів всіх рівнів під час Революції Гідності.
Саме розпорядження Генпрокурора, звичайно, доволі кумедне. Адже перевіркою прокурорів займатимуться самі прокурори. Ну, а що тут такого? Законодавством не заборонено – значить можна. Паралельно це можна назвати ще й процесом люстрації, щоб усі критичні питання зняти одночасно.Головне, як зазначив Генпрокурор – ” виявити винних, а не призначати стрілочників”.
Але, от цікаво: як наш нинішній прокурор області Юрій Гулкевич звітуватиме про свою діяльність в часі Революції. Нагадуємо, що рік тому він займав посаду прокурора Бучацького району і встиг відзначитись оскарженням у суді низки рішень місцевих органів влади, котрі не відповідали генеральній лінії Партії Регіонів і режиму Януковича.
Дуже хотілось би побачити той звіт п. Гулкевича і співставити його зі свідченнями бучацьких активістів Майдану.
Бо, якось дивно воно трохи: прокурор має перевірити сам себе. Як іспит сумління перед сповіддю. Таке враження, що Генпрокурор Шокін трохи підробляв пробощем на якійсь парафії.

-1 thoughts on “Прокурор Тернопільщини Юрій Гулкевич має перевірити сам себе?

 • 18:12 | 17.02.2015 о 18:12
  Permalink

  Прокурори областей виконували вказівки Пшонки. Всі вони вже звільнені. А от на місцях ніхто сильно не спішив носити позови в суд. Тому особливо і перевіряти нема що

 • 20:20 | 17.02.2015 о 20:20
  Permalink

  В Тернопільській області ті, хто реально стояв за всіма позовами проти людей вже давно звільнені. Будьмо реалістами. В той час головне було виконати наказ по області.Нижче вже ніхто уваги не звертав. от і старалися. зараз вони вже історія.

 • 15:09 | 18.02.2015 о 15:09
  Permalink

  Якщо бути чесними до кінця і поставити руки на Біблію, то всі без винятку чиновники які невийшли до людей на підтримку майдану, прислужували режиму януковича. І це правда.

Коментарі вимкнені.