Простий сільський хлопець з Тернопільщини Роман Сасанчин став дитячим “Голосом країни”

Переможцем другого сезону проекту “Голос.Діти” став наш земляк Ромчик Сасанчин. Хлопчик родом із села Садки Заліщицького району з унікальним голосом завоював прихильність українських глядачів, які віддали за нього свої голоси.

У фіналі вокального шоу “Голос. Діти” (“1+1”), який відбувся 1 березня, виступали Руслан Асланов і Роман Сасанчин з команди Тіни Кароль, Анастасія Багінська та Іван Лісовий з команди Потапа, Богдан Темченко та Михайло Цар з команди Наталії Могилевської. Всі вони отримали в подарунок сертифікати на навчання у Міжнародній музичній академії, відпочинок у Міжнародному дитячому центрі “Артек-Карпати” Буковель та планшети.

За підсумками глядацького голосування до Суперфіналу шоу пройшли троє учасників: Міша Цар, Настя Багінська і Роман Сасанчин. Вони і боролися за перемогу в шоу: для цього було відкрито повторне глядацьке голосування.

Отже, дитячим голосом країни став Роман Сасанчин. Приз переможцю – пісня і кліп від каналу “1+1”.

12-річний Роман Сасанчин, як ми пам’ятаємо, став зіркою першого сезону “Голос. Діти”, навіть не пройшовши “сліпі прослуховування”. Два роки тому він чудово виступив перед глядачами, але до нього тоді не розвернувся жоден з тренерів. Тоді Ромчик засмутився, але вирішив, що обов’язково спробує ще. Хлопчик настільки полюбився публіці, що глядачі буквально засипали його листами та подарунками. Дійшло до того, що хлопцеві передавали навіть ящики з ковбасою з Канади. Зараз хлопець гастролює разом зі шкільним колективом по всьому світу. Наприклад, перед зйомками “вокальних боїв” Рома повертався зі Швейцарії, де виступав на концерті, і рейс хлопчика затримали. Знімальній групі довелося докласти чималих зусиль, щоб Рома встиг на майданчик вчасно.

У другому сезоні в свою команду Ромчика покликали відразу троє тренерів. Рухатися далі він вирішив з Тіною Кароль.

Пісня про рушник (сліпі прослуховування) –

“Одна калина” (фінал) –

“Дивлюсь я на небо” (суперфінал) –

Коментарі вимкнені.