Процеси децентралізації відкрили для територіальних об’єднаних громад значні можливості, – Віктор Овчарук

avtobusШколярі Тернопільщині отримали майже два десятка шкільних автобусів. Урочисто їх передали районам та об’єднаним громадам на Театральному майдані Тернополя.

ovcharuk«Напередодні першого вересня у чотири райони області були відправлені шкільні автобуси, які держава повернула тим навчальним закладам, котрі віддали свій автотранспорт для військових потреб у зону АТО. До допомоги нашим захисникам відтак долучилися і громади. Принагідно хочу подякувати ще раз усім громадам за розуміння та підтримку. Долучилася тоді до фінансування шкільних автобусів і обласна рада. З обласного бюджету було виділено майже 1 мільйон гривень, – наголосив під час урочистостей голова обласної ради Віктор Овчарук.

Якщо минулого навчального року шкільними автобусами користувалося 66% дітей, то у цьому буде уже 90%.  Третину на придбання цього транспорту для школярів профінансовано з місцевих бюджетів. Турбота про підростаюче покоління – це свята справа. І як бачимо, факти свідчать, що позитивні зрушення у нашій державі є».

Віктор Овчарук також зазначив, що процеси децентралізації відкрили для територіальних об’єднаних громад нові значні можливості. Приміром, Мельнице-Подільська  об’єднана громада уже сама закуповує два шкільні автобуси.

Очільники області вручили керівникам сертифікати та ключі від нових автобусів.

18  автобусів роз’їхалися Тернопільщині – у 10 районів та 5 об’єднаних територіальних громад. І це справді значна подія для нашої області.  Адже ще більше учнів зможуть комфортно, легше та швидше діставатися до навчальних закладів.

Коментарі вимкнені.