Дизайнерка з Тернополя допомогла створити унікальний центр у Києві

Уперше в Україні дизайнери з 25 регіонів створили центр дизайнерського мистецтва «FASHION GLOBUS UKRAINE» задля розвитку вітчизняної легкої промисловості та допомоги українській армії.

1 жовтня 2014 у самому «серці» країни на Майдані Незалежності в ТВК «ГЛОБУС» відкрив свої двері центр дизайнерського мистецтва «FASHION GLOBUS UKRAINE»та найбільший в Україні магазин українських дизайнерів.

В такий важкий для нашої країни час дизайнери з усіх регіонів України об’єднались, щоб уособити єдність та суверенність держави та створити джерело волонтерської допомоги українському суспільству – 20% від прибутку центру на магазину завжди буде направлятися на підтримку українського суспільства – а саме зараз кошти будуть перераховуватися на потреби українських військових, що захищають нашу державу у АТО. Автор проекту Голда Виноградська – дизайнер, Віце-президент Конфедерацї дизайнерів та стилістів України. Проект отримав підтримкуМіністерства Культури України.

Зараз учасниками центру стали понад 30 талановитих дизайнерів та митців з усіх регіонів України і заплановано, що кількість учасників буде постійно зростати, бо центр запрошує приєднуватися до цієї ініціативи молодих дизайнерів та представників творчих мануфактур.

«FASHION GLOBUS UKRAINE» подарував можливість зустріти багато яскравих особистостей – людей, які роблять цей світ кращим та вчать тому, що людина може зробити для своєї країни. Так, наприклад, місто Донецьк представляє дизайнер Арье –Лейб Краснопольський, який був в полоні в ДНР, тому що шив форму для національної гвардії України. Волонтерська допомога від роботи центру та магазину буде йти саме на волонтерську організацію яку він очолює.
Створення унікальної постійно діючої площадки дизайнерів буде сприяти популяризації вітчизняної моди та підтримці українських творчих мануфактур. У центрі завжди будуть представлені найкращі роботи українського дизайнерського мистецтва з усіх областей України. На постійній основі кожної неділі будуть проводитися:
• Майстер-класи стилістів одягу
• Творчі зустрічі за участю дизайнерів
• Цікаві творчі заходи

Особливістю магазину є те, що кожний покупець зможе знайти в ньому щось для себе, незалежно від статі, віку, розміру, стилю та бюджету покупки. Відвідування центру буде занесено з початку листопада 2014 р. в екскурсійну програму для іноземних туристів.
Двері центру та магазину відчинені для усіх бажаючих кожного дня з 10 до 22 год.

Ми віримо у майбутнє України та вважаємо, що без гідного розвитку культури – немає гідного суспільства. Намисто талантів держави: всі перлинки підтримують одна одну і всі разом – країну. Це громадянська позиція наших дизайнерів.

З повагою,
Голда Виноградська
Віце – президент конфедерації дизайнерів України

СПИСОК УЧАСНИКІВ – «FASHION GLOBUS UKRAINE»
м. Львів: Голда Виноградська ( класичний жіночий одяг ), Міла Квітка- (аксесуари із штучних квітів та намиста), Ольга Демків ( прикраси на голову)
м. Івано-Франківськ: Любця Чернікова ( етно жіночий одяг)
м. Черкаси: Олеся Тележенко ( етно чоловічий та жіночий одяг )та Вікторія Лювена ( стильний casual)
м. Рівне: Ірина Ковальчук (стильний casual)
м. Вінниця: Людмила Бушинська «РУТА» (етно чоловічий, жіночий та дитячий одяг, іграшки та аксесуари)
м. Житомир: Маргарита Козак романтичний жіночий одяг та Оксана Панькина (прикраси та квіти із фоамірана)
м. Одеса: Олександр Капсамун (чоловічий концептуальний одяг)
м. Тернопіль: Ірина Гуцал Цісецька (етно жіночий одяг із вишивкою бісером) 
м. Миколаїв : Ріна Бударіна (жіноча колекця)
м. Луганськ: Тетяна Голубева (жіноча колекція)
м. Чернівці : Анастасія Шкура (жіноча колекція)
м. Донецьк: Анна Анісімова (жіноча колекція), Арье Краснопольський(чоловічий одяг класика), Тетяна Белкіна ( прикраси з перлів)
м. Запоріжжя: Лідія Маринчук (іграшки)
м. Харків: Наталья Ніконова (етно жіночий одяг)
Крим: Людмила Комардіна (колекція джинсів та суконь)
м. Кіровоград: Олександр Pratskoff (жіноча колекція)
м. Київ: Алена Сереброва ( жіноча колекція із використання платків)
Серж Смолин (чоловічий одяг)
Виктория и Ольга Боровик- (жіночий одяг та аксусуари)
Ольга Бунеску (прикраси із каміння)
Олександр Гапчук (чоловіча колекція)
Гоша Альтшулер -(одяг зі шкури та хутра )
Ліна Метісова ( в’язані аксесуари)
ТМ «РІТО» ( стильний трикотаж)
Олександр Васільєв ( чоловіча та жіноча колекція)
Катерина Черевата ( прикраси)
Дизайнер із Великобританіїї, підтримавший наш проект – Ірина Bluebird (капелюшки)

Коментарі вимкнені.