Ремонт чи косметичні процедури? Час покаже

У Надала обіцяють якісно відремонтувати будинки і облаштувати майданчики для дітей.
34 мільйони 105 тисяч гривень витратять у 2015 році на капітальний ремонт житлового фонду міста.Таке рішення прийняв виконком міської ради на засіданні 11 лютого.Перелік робіт сформували на основі пропозицій управління житлово-комунального господарства, звернень громадян та враховуючи результати роботи профільних та депутатських комісій.
Найбільші видатки передбачені на ремонт асфальтового покриття у дворах багатоповерхівок. Усього планують відремонтувати дороги і тротуари у 45 дворах. На це у бюджеті передбачено майже 21,5 мільйонів гривень. На покрівельні ремонти витратять майже 4 мільйони гривень. За ці кошти оновлять дах у 21 будинку. На ремонт і заміну внутрішньо-будинкових інженерних мереж та елементів обладнання, зокрема холодного водопостачання та електрики, закладено трохи більше мільйона гривень. На ремонт фасадів косметичні процедури в будинках -1 мільйон 400 тисяч гривень. На експертну перевірку та капітальний ремонт ліфтів – майже 900 тисяч гривень.
Нові дитячі майданчики цього року встановлять у 18 дворах. Кожен такий майданчик обійдеться міськраді у 18 тисяч гривень. Сучасні спортивні майданчики обладнають на чотирьох вулицях: Старий Ринок, Пилипа Орлика, Новий світ та бульвар Данила Галицького. На всі спортивні площадки передбачено 3 мільйони гривень.
Передбачені у бюджеті також 8 млн. грн.на капітальний ремонт міжквартальних проїздів. Усього буде відремонтовано 10 проїздів. Серед них: вулиця М.Вербицького, 4 – Є. Коновальця, Полковника Морозенка – бульвар Д. Вишневецького, вулиця Старий ринок, 1,3,5, Карпенка ,22а, Бродівська – Лук’яновича, 15 Квітня,7 – Братів Бойчуків,5 та інші.
Детальніше з переліком капітального ремонту житлового фонду можна ознайомитися на сайті Тернопільської міської ради.
Невеличка ремарка: все добре, от тільки ціни на матеріали і послуги невпинно зростають. Так що є підозра, що не всі плани будуть втілені в життя.

Коментарі вимкнені.