“Ростислав Непийвода зганьбив Файне місто на всю Україну” – вважають тернополяни

Новина про скандал у Тернополі облетів вже всю Україну. Чимало перепостів  та навіть сюжет на телеканал “1+1”  був.

А все через те, що студенти Тернопільського університету запевняють, що у їдальні їм продали котлету з хробаком. Личинка сягала майже сантиметр у довжину і була півтора міліметра у діаметрі, кажуть хлопці. Скуштувати екзотичну котлету всього за дві з половиною гривні видалося Ростиславу Непийводі. Личинку хлопці сфотографували, котлету повернули кухарю, а світлину виклали в соціальних мережах.

Та розголос обурив працівників їдальні, вони студентів тепер туди й на поріг не пускають. Як повідомляє ТСН , працівниці кухні навіть узяли студентів у заручники і погрожували викликати міліцію, якщо ті не віддадуть їм свої телефони із зафільмованими хробаками. Та, коли побачили камеру ТСН, втекли на кухню. Утім, із кухні справді виходить міліціонер. Проте він заявив, що просто прийшов поїсти. Бухгалтер закладу запевняє, що хробаки у їхній їдальні – нонсенс. Мовляв, у них є сертифікат на мʼясо і його на базарі не купують. Шкільний кухар Ірина Коваль переконує, що хробака у котлеті не було. Мовляв, це була суха смажена цибуля.

Студенти наполягають на своєму: вони усі бачили у котлеті личинку. І визнають, що припустилися помилки, бо одразу не віднесли “котлету по-шкільному” у санстанцію.

Навколо цієї новини розгорілась чимала дискусія у соціальні мережі в групі Від Тарнополя до Тернополя.

Зокрема, багато тернополян вважає, що не варто було так ганьбити Тернопіль на всю Україну.

“Я захищаю даний заклад бо завжди там харчуюся і ніколи нічого такого не ставалося, там смачно, чудові люди. І я впевнена на 100 % що це суцільна підстава з тим хробаком, точніше ніякого хробака не було, а хлопець просто зганьбив Тернопіль з негативної строни і без вагомих підтверджень. Просто герой ТЕРНОПОЛЯ”, – Віка Мельник.

“Ну а для чого таке ось робити?..я там харчуюсь,в мене такого не було)в мене там одногрупник вже 3 рік харчується-ще не було такого)+ таке може статись в шансах 1 до 10000…) але,просто западло людям зробили..) нормально би було сказати їм,показати тій тітці,яка готує,або продавщиці,побачивши це-100% відреагували би на сполох..але,щоб вже ТСН приїжало..брєд) +,я розумію той факт,що хлопці в нет хотіли попасти)хахах,а в подарок і на всю країну прославились,і в новинах про котлети говорять…хахах,смішно!!!!!”, – пише Ярослав Домчак

“Ростік…те що ти навчився користуватися фотошопом побачили всі…!!!
я не розумію таких людей як ти…для чого наводити наклеп,це ж не правда по твоїй реакціі на все видно що ти нагло обманюєш…піаритись потрібно іншими методами!!!!, – слвоа Tania Bilyk.
Настя Шинкаренко пробує захистити Ростислава: “Tania, та ні,що ти ?Це ж так класно,ми ж такі правильні!Яка брехня?Нінінінні,так ж поступають справжні українці!аххахаа,Тернопіль,як там кажуть?Велике село?Хммм,мені одній здається,що ця ситуація занадто поширилась?Поступок класний….студент!”

“Люди, не хочу нікого захищати, але думаю кожному було б НЕПРИЄМНО і ГИДКО побачити ту гусінь,личинку…та інші версії( і це не справа в образі честі школи, справа в тому, що через подібну антисанітарію, може постраждати будь чиє здоров*я, в тому числі і школярів, просто тепер багато хто з працівників закладів харчування “чхати” хотіли на правила приготування їжі(+, тому варто задуматись….!!!”, – пише Галина Ніженко.
Віка Мельник захищає заклад: “Як би була антисенітарія, то б їжа була б не смачна і ніхто тути б взагалі не ходив. Сама туди ходжу обідати, і бачу що завжди людно, “крім того там смачно і приємні працівники і все охайно. І взагалі я бачу не тільки я пишу позитивні відгуки про даний заклад.

Влад Прокопенко теж встав на захист поварів: “Ви розумієте що ця вся метушня через фотографію невідомого походження і через групку студентів які харчуються в нашій гімназії, а не в своєму навчальному закладі і при тому говорять, що тут жахлива антисанітарія. А ці ваші твердження типу: “якби не кухар ми б занесли в санітарну службу” або “було 9 свідків” нічого не доводять, давайте будемо об*єктивними. І самі подумайте: хіба ж в нашу їдальню ходило б так багато людей якби там так жахливо готували, як вони доводять? Думаю, що будь-яка порядна людина, яка там харчується доведе протилежне. А цей весь скандал, що розгорівся навколо цієї дрібниці, ще раз доводить, що це наклеп.

І давайте обійдемося без образ. А то деякі люди сприймають цю дискусію, як привід “пообсирати” інших.”
“Цікаво? На цьому відео є момент коли я беру заказ. В час проведеня зйомки я був в цій столовій. Як і десятки разів до цього. Інтервю журналісти брали у автора скандалу і його знайомих які за заздалегідь прийшли разом з оператором у цей Чудовий заклад. Декілька десятків моїх знайомих і я харчуйться там постійно, і немають до нього жодних притензій. А що стоується журналістів у самому описі ситуації яка відбувалася в даний момент зйомки вони говорять відкриту брехню. Наприклад про те що працівники кухні взяли студентів в заручники і просили відати телефони. Звісно вони були вороже налаштовані до головного учасника дій який у пятницю 15 литопада зазняв це рокове фото і після скандалу знову прийшов у цю столову і з оператором який проводив таємну зйомку. Але притензій до інших знаходящихся лудей в даній столові окрім автора фото і оператора у них не було. Журналісти просто захотіли підняти новий скандал, адже їм потрібно чимось заняти вечірній ефір середи!!! І не варто переживати: за якість цього закладу чи страв у ньому, я харчуюся там на протязі 2 років. Столово завжди охайно прибрана, чиста, страви смачні і свіжі!”, – пише Іван Ятчишин.

-1 thoughts on ““Ростислав Непийвода зганьбив Файне місто на всю Україну” – вважають тернополяни

  • 19:24 | 21.11.2013 о 19:24
    Permalink

    А мене як маму учня цього закладу дуже турбує-чому всілякі студенти лазять в учнівській їдальні.Вважаю-її потрібно закрити для людей з вулиці.Задля безпеки учнів

Коментарі вимкнені.