Що чекає тернопільські сім’ї у Тиждень подружжя (заходи)

Якщо ми хочемо мати мир у світі, ми повинні розпочати з сім’ї. В сім’ї люди люблять і запрошують любити. Незважаючи на труднощі вони стукають в закриті двері з усіх сил щоб почути один одного, навчитись слухати і поважати один одного і пробачати – тому що це любов.

Щоб допомогти парам в збудуванні гармонійних взаємовідносин у шлюбі. Щоб підтримати родини, які шукають ключі для відновлення стосунків і хочуть зберегти любов. Щоб знайти щастя та об’єднати сім’ю для проведення цікавого та корисного спільного часу разом, запрошуємо взяти участь:

Передшлюбні науки на протязі усього тижня в багатьох храмах міста.

5-25 травня

“Фотоконкурс малюнків на асфальті про вашу сім’ю” на форумі Сімейка для її учасників http://forum.mamusi.org.ua/viewtopic.php?f=116&t=9888

ЧУДОВИЙ Приз -чек на 200 гр на сімейну вечерю від нашого спонсора ресторану “ШОКОЛАД” chokolate.te.ua. Ресторан «Шоколад» знаходиться за адресою м. Тернопіль, вул. 15 квітня, 15а.

14 травня

19.00 – безкоштовний вебінар «Пробудження сердець».
Вебіна́р(англ. webinar) — спосіб організації зустрічей онлайн, формат проведення семінарів, тренінгів та інших заходів за допомогою Інтернету.

Для участі необхідно до 12 травня відписати на vebinar.te@gmail.com із назвою теми “безкоштовний вебінар” і чекати від нас код доступу до вебінару в день його проведення.

Учасники зможуть послухати вебінар в будь-який час після його завершення у записі (це дуже зручн,о якщо ви не можете бути на вебінарі онлайн).

Ви маєте можливість задавати запитання онлайн при наявності пошти джмейл.

Кількість місць обмежена!

Вебінар проводитиме: Марія Хомів, лікар психотерапевт, учасниця майстер-курсу в методі позитивної психотерапії, член Всесвітньої Асоціації Позитивної психотерапії (WAPP), член Української Спілки Психотерапевтів. Ведуча груп для жінок. Співавтор сайтуhttp://pozytyv.in.ua/ та численних статей на медико-соціально-психологічні теми, доповідач у теле та радіо ефірі.

15 травня

19.00 – зустріч-семінар «Містер і Місіс».

Зустріч триватиме 1,5 години. Кількість місць обмежена! Щоб Вам було затишно і смачно у вхідний квиток на двох (вартістю 50 гр) входитиме панна-кота та чай на двох.

Необхідна попередня реєстрація до 13.05.2014 на mamhom@rambler.ru

Обов’язкова умова: присутність джентльмена і леді разом.

Місце проведення: лаундж-бар «М’ята», ТРЦ «Подоляни» 2 поверх.

Це тепла зустріч про Неї та про Нього. Про Любов. Про ШЛЮБ. Подружня злагода не приходить автоматично. Для цього треба працювати, адже любов – це дія.

Ведучі: тернопільська сім’я Мартин та Марія Хомів:

Мартин Хомів, священик УГКЦ, автор книги «І стали вони одним тілом», автор ряду статей, лектор передшлюбних наук.

Марія Хомів, лікар психотерапевт( позитивна психотерапія), ведуча груп для жінок, тренінгів, вебінарів. Співавтор сайту http://pozytyv.in.ua/, доповідач у теле та радіо ефірі.

16 травня

18.00 – бесіда на тему: «Криза у сім’ї. Патологічні способи комунікації. Шляхи подолання кризи».

Ведуча зустрічі: Марія Ніженко, психолог, психотерапевт (системна сімейна психотерапія), коуч, співавтор сайту http://psystudija.wix.com/ternopil

Місце проведення: Книгарня Є, вул. Валова, 7–9.

Коментарі вимкнені.