Що так вразило Автономних Націоналістів Тернополя

22 березня у дитячому будинку «Вифлеєм» побували Автономні Націоналісти Тернополя. У цей дитячий будинок активісти завітали в перше і були щиро враженні активністю і люб’язністю дітей.

Переповнені радістю обличчя діточок, гостинність із боку вихователів, усе це панувало у дитячому будинку. Познайомившись із дітьми, вони одразу перейшли до розваг, і були вкрай здивовані такими активними та позитивними дітьми.

“Ми розважалися безперервно і, коли сили самих активістів були вже майже вичерпані, дітки із великою радістю та силами продовжували гратися і радіти, що до них завітали активісти. Ми дуже прив’язалися до діток та здружилися із ними, усі вони переповнені талантами, кожен дивував своїми вміннями та навичками. Ми неодмінно, ще раз завітаємо до дитячого будинку «Вифлеєм», адже там настільки тепла та хороша атмосфера, розумні,талановиті та активні дітки, що покидати їх вкрай не хотілося”, – розповідає Павло Бойко.

Усіх хто небайдужий, вони запрошують у подальшому із ними відвідувати дитячі будинки, тому що бачити усміхнені обличчя діточок, та спілкуватися і розважатися із ними, це найбільший скарб та щастя, як і для нас так і для дітей.

Залучайся до проекту «Крапелька щастя», не будь байдужим, адже байдужість губить цей світ.

Юля Вигонська

Коментарі вимкнені.