Що за «князівські села» з’явились на Тернопільщині

До села Кобилля Збаразького району відремонтують 18 км дороги. Про це повідомив в інтерв’ю газеті “Номер один” голова Збаразької РДА Анатолій Качка.

За словами посадовця, дорога буде ремонтуватися в рамках державно-приватного партнерства з агрохолдингом “Мрія”, який взяв на себе цей соціальний проект.

Крім дороги до Кобилля на Збаражчині ще багато доріг в поганому стані. Однак для пана Качки ця дорога має особливе значення. У цьому населеному пункті народився народний депутат Тарас Юрик, завдячуючи якому політик “без зайняття” отримав посаду голови Збаразької РДА.

Цікаво, що Збаражчина не входить в округ, по якому обрали пана Юрика народним депутатом. Але, очевидно, що дорога до рідного села для нього важливіша за дороги для людей, які його обрали.

За Хоптяна на Тернопільщині з’явилося поняття “столичний район”. Спочатку це була Підволочищина, де перед тим працював очільник області, а згодом стала Гусятинщина, де головою райради працювала дружина Хоптяна. За нової влади “столичний район” трансформується у “князівські” села, звідки походить нова владна “камарилья”.

За Збручем

-1 thoughts on “Що за «князівські села» з’явились на Тернопільщині

  • 07:20 | 30.07.2015 о 07:20
    Permalink

    Тебе би провезти один раз в пазіку по тій дорозі до Кобилля, я би подивився який би ти був “князь” з відбитою задницею. До чого тут якісь юрики. Якщо робити якийсь ремонт доріг в районі, то починати треба з Кобилля, бо дороги туди нема.

Коментарі вимкнені.