Що забув Степан Барна в Луганській області

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна разом із депутатами Фракції “БПП-Солідарність” облради зібрались на Схід.

Про це повідомляє Степан Степанович у мережі Фейсбук:

Веземо в Луганську обл. ередноворічні подарунки для батальону “Тернопіль” та 44-ої бригади ЗС України. Дякую нашим аграріям за більш як 600 тон допомоги, за півроку, яку ми разом відправили для спільної перемоги! Слава Україні!

Урочисте відправлення допомоги бійцям на передову відбулося 24 грудня біля Катедрального собору в Тернополі. За ініціативи голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Барни аграрії Тернопільщини, а також депутати фракції Блоку Петра Порошенка “Солідарність” обласної ради, зібрали й відправили на Схід вантажівку з продуктами харчування.

«Протягом останніх півроку завдяки аграріям Тернопільщини ми змогли відправити на передову понад 500 тон продуктів харчування, — зазначив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна. — Через три дні даний вантаж прибуде до свого місця призначення — у Сватово, Попасну, Лисичанськ. В населені пункти, у яких зараз перебувають наші хлопці. Вони повинні знати, що тут їх чекають, а там їх підтримують».

Священники освятили вантаж й благословили у добру путь.


Коментарі вимкнені.