Щоб допомогти тернопільським батальйонам, можна звертатися особисто до командирів

Солдати, які проходять службу в міліцейському батальйоні “Тернопіль” та батальйоні територіальної оборони, найбільше потребують бронежилетів.

Окрім проблеми з коштами, є ще одна – жилети ніде купити. Проте командири батальйонів просять охочих допомогти контактувати з ними і разом шукати, де можна придбати цю амуніцію.

– Першочергово нам треба 330 комплектів дощовиків, – каже командир територіального батальйону оборони Ігор Ларін. – Вони складаються з куртки та штанів, пошитих з цупкої тканини кольору хакі. А також нам вкрай потрібні бронежилети. Нажаль, виробників бронежилетів мало, черга на їх купівлю вже розписана наперед. Але ми стараємось координувати благодійників, куди звертатися.

Потрібні бронежилети і батальйону “Тернопіль”. Бійці якого доречі, вже служать і на Сході. Решту проходять навчання в Тернополі та чекають команди, у разі якої теж вирушать служити у гарячі точки.

– Ми не укомплектовані бронежилетами навіть на 50%, – каже він командир батальйону “Тернопіль” Володимир Катрук. – Найбільше ми отримали допомоги від Самооборони Тернопільщини. Це і спальні мішки, і каремати і розвантажувальні жилети. А от питання бронежилетів ще залишається відкритим.

Командир додає, що коштів у батальйоні не беруть, а просять одразу купувати необхідну амуніцію та координують, де краще її купувати.

До слова, частина бійців батальйону вже три тижні служить на Сході.

– Ми з ними щодня на телефонному зв’язку, – каже Володимир Катрук. –  Вони служать на двох блокпостах – за 60 км та 12 км від Краматорська. Зараз у нас триває добір у батальйон, а також тривають навчання на полігоні. І чекаємо на команди, що робити далі.

Довідка

Хто хоче допомогти військовим, можна звертатися за номерами командирів батальйонів:

0-67-631-04-29 – командир батальйону територіальної оборони  Ігор Ларін

0-67-350-59-48 – командир батальйону “Тернопіль” Володимир Катрук

20 хвилин

Коментарі вимкнені.