Щоб зробити 100-метрову алею, міська рада знищить втричі більше? (фото)

Реконструкція тернопільської набережної триває більше місяця. За цей час не змогли повністю встановити навіть металевий паркан.

Робітники кладуть декоративну бруківку на основну частину алеї біля ставу довжиною 100 метрів. При нормальній організації такі роботи можна завершити за тиждень. Та ця казка не для нас. Як видно на фотографіях, які наш кореспондент відзняв у розпал робочого дня, корисною працею займаються 1-2 чоловік, решта або байдикують, або командують. Що це – свідоме затягування часу чи непрофесійність?

На завершених ділянках з бруківкою вже помітні “фірмові” нерівності на поверхні декоративного покриття. Якість, мабуть, ніхто не контролює. Невелика реконструкція встигла спричинити руйнування інших частин парку імені Тараса Шевченка. Важку бруківку та інші матеріали кладуть просто на газон біля пристані, чимало кущів поламало або знищено. Добре помітні руйнування асфальту від Надставної церкви до замку. Там постійно курсує важка техніка – довжелезні вантажівки з бруківкою та декількатонні крани. Поруч паркану вже тижнями лежить висипаний щебінь. Виходить, що заради ремонту ста метрів набережної знищено втричі більше і витрачено понад мільйон гривень з бюджету. Це, однак, не завадить мерії співати собі хвалебні оди.

Охорону всіх робіт здійснює фірма, на символіці якої є кілька ненависних для представників ВО «Свободи» «совєцьких»зірок, – пише За Збручем.

-1 thoughts on “Щоб зробити 100-метрову алею, міська рада знищить втричі більше? (фото)

  • 19:12 | 23.07.2013 о 19:12
    Permalink

    “Це, однак, не завадить мерії співати собі хвалебні оди.”
    Хвалебні оди завадять співати наша мудрість, пильність, кмітливість щодо розвінчування брехні, а також мужність та наполегливість до спротиву та зневаги.

Коментарі вимкнені.