Серед тернопільських сімей шукають тих, хто хоче на Пасху прийняти дітей зі сходу

На Великдень на Тернопільщині перебуватимуть діти зі сходу. Організацію їхнього приїзду обговорили виконувач обов’язків заступника голови облдержадміністрації Іван Бабійчук спільно з директором Тернопільського благодійного фонду «Карітас» отцем Андрієм Марчуком 16 березня  під час робочого візиту до благодійного фонду .

«До мене звернувся голова Білокуракинської районної державної адміністрації Луганської області Сергій Іванюченко з проханням прийняти на Тернопільщині дітей з їхнього району на період Великодніх свят, – розповів Іван Геннадійович. – Я вважаю, що ми зобов’язані посприяти нашим колегам зі сходу та зробити усе можливе, щоб якомога більше дітей із зони бойових дій отримали змогу побувати тут і побачити всі традиції святкування Великодня на західній Україні».

У свою чергу,  керівник  регіонального «Карітасу» зазначив, що благодійна організація з радістю долучиться до даної ініціативи.

«Першочерговим є вирішення питання поселення дітей. Наразі плануємо розселити їх у сім’ях, котрі виявлять бажання прийняти гостей зі сходу на свята, – поділився отець Андрій. – Сподіваємось, що наші краяни не будуть байдужими».

Також виконувач обов’язків заступника голови облдержадміністрації закликав місцевих підприємців долучитись до організації приїзду дітей.

Усі, хто має бажання прийняти в свою сім’ю дітей  або допомогти в організації їхнього приїзду можуть звернутися до начальника  Тернопільського обласного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Богдана Рокочого  (067-252-39-35) або в благодійний фонд «Карітас» ((0352)52-36-84).

Коментарі вимкнені.