Прокурори Тернопільщини взялися за тих, хто не платить державі

Прокурори Підгаєцького, Кременецького та Козівського районів подали до суду позови про стягнення з відкритих акціонерних товариств заборгованості, нарахованої Прикарпатським територіальним управлінням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку в результаті накладення санкцій за правопорушення на ринку цінних паперів.

   Встановлено, що відкритим акціонерним товариством, розташованим на території Підгаєцького району, несплачено заборгованість у розмірі 17 000 гривень, нараховану Прикарпатським територіальним управлінням НКЦПФР у результаті накладення санкцій за правопорушення на ринку цінних паперів. 

   Зазначені фінансові санкції було нараховано ще у листопаді 2014 року, проте станом на березень 2015 року товариством вони так і не сплачені.

   У зв’язку з цим, прокурор Підгаєцького району звернувся до суду з позовом в інтересах держави про стягнення з відповідача зазначеного боргу. 

   Аналогічні позови пред’явили до суду прокурори Кременецького та Козівського районів про стягнення з ВАТ до Держбюджету фінансових санкцій у сумі 17 000 та понад 22 000 гривень відповідно. 

   На даний час позовні заяви перебувають на розгляді Тернопільського окружного адміністративного суду. 

Коментарі вимкнені.