Сергій Надал покриває будівельного магната Василя Лила?

Лило Василь
Лило Василь

Хто блокує допуск мешканців колишніх державних гуртожитків до роботи в спеціальній комісії? Будівельний магнат Василь Лило чи міський голова Сергій Надал?

Дивну відповідь на своє звернення отримали від Тернопільської міської ради за підписом заступника міського голови Володимира Камінського мешканці гуртожитків ТОВ «Тернопільбуд» (генеральний директор та власник підприємства та за сумісництвом депутат міської ради, екс-кандидат на посаду міського голови Тернополя Василь Лило).

Як можуть пригадати багато тернополян 25 квітня 2014 року відбулась резонансна сесія Тернопільської міської ради, під час кілька сотень невдоволених роботою міською владою людей після відмови надати їх представникам права виступити на сесії намагались силою пройти в приміщення міської ради.

У той день серед пікетувальників була група людей, котрі вимагали від депутатів та міського голови Сергія Надала допомогти вирішити їх багаторічну проблему пов’язану з тим, що Василь Лило (директор та власник ТОВ «Тернопільбуд») відмовляється передати гуртожитки колишнього державного підприємства в комунальну власність міста з подальшою їх безкоштовною приватизацією.

За якийсь час протестувальникам все ж вдалось потрапити в сесійну залу та офіційно висловитись з приводу проблем, котрі їх турбують. Серед виступаючих були і представники гуртожитків ТОВ «Тернопільбуд».

По завершенні усіх виступів міський голова Сергій Надал повідомив, що буде утворена спеціальна комісія, у котру увійдуть представники міської ради та представники громадськості з кожної з озвучених проблем. За кілька днів після сесії дійсно така комісія була утворена, але у неї чомусь не увійшов жоден з представників мешканців гуртожитків ТОВ «Тернопільбуд». Жителі гуртожитків спершу вирішили, що трапилась якась технічна помилка і тому письмово звернулись до мера міста з пропозицією внести зміни в склад комісії. Відповідь, яку вони отримали за підписом заступника міського голови Володимира Камінського, м’яко кажучи, їх дуже здивувала. Їх не допускають до роботи комісії як повноцінних членів даної комісії! У відповіді зазначається, що комісія переповнена і їх проблема буде вирішуватись без їх представництва.

Мешканці задаються питанням: це дійсно справжня позиція міського голови Сергія Надала чи, можливо, поза його спиною депутат міської ради, мільйонер-будівельник Василь Лило домовився з Володимиром Камінським щодо недопуску представників жителів гуртожитків до роботи даної комісії?!

-1 thoughts on “ Сергій Надал покриває будівельного магната Василя Лила?

 • 18:00 | 24.05.2014 о 18:00
  Permalink

  Все таки на мою думку шо це Володько взяв з Лила гроші а Надал ні слухом ні духом!! думаю Надаль розбереться і включить людей в комісію!

 • 18:28 | 24.05.2014 о 18:28
  Permalink

  Люди прочитайте, ту відповідь, ні логіки, ні грамоти. Хіба ми заслужили таких чиновників, наглих та неуків.

  • 20:51 | 27.05.2014 о 20:51
   Permalink

   Нормальна чиновницька відповідь. Зараз важливо, щоб люди отримали своє житло безкоштовно, а не за гроші, як того хоче Лило

 • 18:33 | 24.05.2014 о 18:33
  Permalink

  По питанню гуртожитків Надал якраз хороший! Не варто тут днього приколупуватись. Вивів Теренопіль на передові місця по безкоштовній приватизації кімнат в гуртожитках. А ось Лило жаднюще створіння! Треба всім разом допомогти людям відстояти свої інтереси.

 • 11:39 | 25.05.2014 о 11:39
  Permalink

  дайте якісь координати до ініціативноі групи гуртожитків які хочуть війти!

 • 19:54 | 26.05.2014 о 19:54
  Permalink

  народ, жителі гуртожитків. поки ви не піднімете свої задниці і масово не прийдете до Лила. ніхто вам нічого не зробить. ніхто за вас вмирати не буде!

 • 18:48 | 27.05.2014 о 18:48
  Permalink

  Лило хоче вижати з людей гроші за ці кімнатки. Його треба дотиснути, щоб віддав безкоштовно, оскільки вніс їх в статуний фонд з порушеннями

Коментарі вимкнені.