Сергій Надал з нетерпінням чекав джазу, аби отримати натхнення

Від сьогодні на 3 дні Тернопіль вливається в міжнародну джазову стихію під назвою «Jazz Bez». Це вже дванадцятий фестиваль загалом, а всьоме в ньому бере участь Тернопіль. Привітав учасників та гостей музичного свята міський голова Тернополя Сергій Надал, повідомляє офіційний сайт міської ради.

«Фестиваль «Jazz Bez» справжнє свято для Тернополя, гарний передноворічний подарунок, до якого ми вже звикли за останні роки і з нетерпінням чекаємо. Знаю, що цього року програма буде також цікавою, знаю, що на сцені ми побачимо найрізноманітніші джазові стилі, гостюватимуть в нас легендарні джазові виконавці сучасності. Дякую за це організаторам і всім, хто доклався до його проведення.

З року в рік все більше українських міст приєднується до фестивалю. Jazz Bez рухається на схід і на південь України. Все більш різноманітні за національним складом творчі колективи беруть участь у фестивалях. І це дуже показово. Музика – це універсальна мова, яка зрозуміла людям різних народів без перекладу. Тому музика об’єднує. Тому в джазі Європа об’єднується і ми відчуваємо себе частиною єдиного європейського культурного простору без кордонів.

Бажаю всім тернополянам гарних неповторних вражень і натхнення, яке дає джаз. Бажаю задоволення від творчості нашим джазовим майстрам, гостям і виконавцям», – зазначив Сергій Надал.

-1 thoughts on “Сергій Надал з нетерпінням чекав джазу, аби отримати натхнення

  • 11:23 | 15.12.2012 о 11:23
    Permalink

    а натхнення до прямих обов”язків покладених на нього громадою НЕМАЄ…. на дорогу глянь …джазу йому захотілося… ГАНЬБА…

Коментарі вимкнені.