Шалена статистика: чим дивує Тернопільщина?

У 2015/2016 навчальному році , за інформацією місцевих органів управління освіти, спостерігається тенденція до зменшення кількості учнів, які стоять на внутрішньошкільному обліку. Про це повідомили в управлінні освіти і науки облдержадміністрації.

У цьому навчальному році на внутрішньошкільному обліку перебувають 228 учнів, що на 66 учнів менше, ніж у минулому. За інформацією інтернатних закладів області, у 2015/2016 н.р. спостерігається тенденція до збільшення кількості вихованців, які стоять на внутрішньошкільному обліку.

У 2015/2016 н.р. на внутрішньошкільному обліку перебувають 72 вихованці, що на 38 вихованців більше, ніж у 2014/2015 н.р. За останніх півроку кількість вихованців інтернатних закладів, які стоять на внутрішньошкільному обліку, збільшилася на 33 одиниці.

Станом на березень 2016 року на обліку в Тернопільському відділі Головного управління національної поліції у Тернопільській області перебувають 12 учнів шкіл м. Тернополя.
Як відомо, зменшенню правопорушень та злочинів у дитячому середовищі сприяє охоплення дітей шкільного віку організованим дозвіллям на базі позашкільних навчальних закладів різного підпорядкування, розвиток мережі гуртків, спортивних секцій, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, а також охоплення учнівської молоді різними організаційними формами виховної роботи безпосередньо в навчальних закладах шляхом максимального залучення педагогічної та батьківської громадськості.

З метою зайнятості учнів за інтересами в позаурочний час в області діють 47 позашкільних навчальних закладів, де навчаються 28 тис. 333 учні, що становить 27,0 відс. від загальної кількості учнівського контингенту. У ЗНЗ області функціонують 2 тис. 935 гуртків і секцій, у яких навчально-виховною роботою охоплено 46 тис. 216 учнів, що становить 44,0 відс. від їх загальної кількості, у 53 художньо-естетичних школах області займаються 9 тис. 165 учнів. Загальний відсоток охоплення учнів шкільного віку позаурочними видами діяльності в області становить 81,3.

Коментарі вимкнені.