Що китайці відкрили у тернопільському університеті

Ректор Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, професор Михайло Корда 12 вересня 2019 року зустрівся з представниками китайської компанії «Principal  of the Belt and Road International Study Center», зокрема Yang Jinchuan (Сhongqing), Bi Jiannan (Dezhou), Yin Longfei (Shandong), Zheng Chengshou (Fujian), Chen Wanyi (Xiamen), Huang Suyun (Jiangsu), Liu Siyuan (Nanjing), Wang Yitan (Jiangnan), а також головним представником Цзянанського центру культурного обміну «Шовковий шлях» (Jiangnan Silk Road Cultural Exchange Center in Ukraine) (Київ) Ганною Кондратюк, – повідомляє прес-служба навчального закладу.

Нагадаємо, що в лютому цього року очільники центру «Шовковий шлях» уже перебували з робочим візитом в ТНМУ. Тоді мова йшла про налагодження співпраці в освітньому напрямку. З цього приводу була підписана відповідна угода.
Цього разу представники делегації та адміністрації нашого університету говорили про можливість навчання китайської молоді в Тернопільському медичному університеті за спеціальністю «Медицина» та «Медсестринство», створення підготовчого відділення або філії вишу у КНР. Окрім того, китайським гостям було запропоновано делегувати бажаючих для навчання на підготовчому відділенні ТМНУ з метою вивчення української мови. Випускники відділення в подальшому мають змогу вивчати медичні науки українською.
Результатом зустрічі стало відкриття спільного центру підготовки спеціалістів у сфері медицини.

Коментарі вимкнені.