Що мікрорайони Тернополя святкують спільно із Ріо-де–Жанейро

sport119 липня на вулиці Миру, поблизу дитячого майданчика, відбулося веселе спортивне свято «Спорт у кожному дворі». Це вже четвертий захід організований для дітлахів та дорослих Тернопільським міським центром фізичного здоров’я населення. Нагадуємо, у різних мікрорайонах  м. Тернополя,  протягом липня проходять спортивні заходи з нагоди відкриття 31 Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро.

Розминкою до змагань став запальний та енергійний майстер-клас з тренером спортивно-танцювального центру «Fitness House».

Вирізнявся захід у мікрорайоні «Дружба»  велопробігом,  який спільно з Центром організували Олександр Бірюков, голова Тернопільської обласної Федерації велоспорту України, та Наталія Фігурська, майстер спорту України з велосипедного спорту.  Юні велосипедисти були відзначені подарунками обласної Федерації велоспорту.

Випробувати свою силу та спритність дітвора змогла під час веселих естафет.

Усім підняв настрій танцювальний  майстер-клас, який провів Георгій,  юний вихованець Центру.

За спортивний азарт, учасників нагородили призами від Тернопільського обласного відділення Національного олімпійського комітету України та партнерів заходу: ТМ «Ласунка» та видавницва «Школярик».

Наступне  спортивне дійство відбудеться 21 липня у парку ім. Т.Г Шевченка. Початок  о 18.00 год.

Запрошуємо усіх бажаючих активно відпочити та побажати українським спортсменам успіхів на змаганнях!

 

 

Коментарі вимкнені.