Що у Тернополі зробили вперше в Україні?

img_0395_270916Перший цілодобовий туристично-інформаційний центр відкрили у Тернополі. У ньому мешканці та гості міста зможуть отримати безкоштовну туристичну мапу «98 причин відвідати Тернопіль», попити гарячих напоїв та купити сувеніри. Усі кошти від діяльності центру спрямовуватимуть на розвиток туризму.

«Наразі в Україні немає жодного туристично-інформаційного центру, який працює цілодобово. Специфіка Тернополя у тому, що через наше місто більшість туристів приїжджає та від’їжджає вночі, або ж залишаються на один день, тому у всіх буде можливість у будь-який час доби придбати сувеніри, – розповідає директор КП «Туристично-інформаційний центр» Тарас Ковальчук. – Основну інформацію про діяльність нашого центру та туристичний Тернопіль можна буде знайти чотирма мовами на сайтіhttp://vse.te.ua/uk/».

На відкритті центру був присутній секретар міської ради Віктор Шумада, який зазначив, що відкриття цього закладу саме 27 вересня є дуже символічним. Адже цього дня відзначають Всесвітній день туризму.

«Туристична галузь є важлива для нашого міста. Про це свідчить той факт, що у квітні міська рада прийняла «Програму стратегічного розвитку міста до 2025 року», у якій міститься окремий розділ про туризм. На сьогодні ми виділяємо два важливі туристичні напрямки у місті – це подієвий та релігійний туризм, – зазначає Віктор Шумада. – До речі, цього року наше місто вже відвідало близько 150 тисяч туристів. А у наших планах створення нових цікавих туристичних об’єктів, наприклад, дослідження підземель та облаштування оглядового майданчика на Катедрі».

До слова, керівник ТІЦу уже анонсував, що ними розроблено план святкування на новорічно-різдвяні свята у місті, а на 25 грудня у центральній частині міста будуть звучати польські колядки. Також у планах ТІЦу – проекція костелу, який колись знаходився на місці ЦУМу.

Довідково: «Туристично-інформаційний центр» Тернополя знаходиться за адресою вул. Грушевського, 2

Коментарі вимкнені.