Шість перевірок проходить Михно, аби потрапити до Сиротюка в «арсенал заступників»

Відомо, що більш, ніж місяць тому на посаду «гуманітарного» заступника голови обласної адміністрації Тернопільської області подала документи ударівка Наталія Михно. Чому голова досі без третього заступника, «Погляд» особисто запитав у Олега Мирославовича Сиротюка.

–          Зараз триває процедура перевірки і погодження. Адже існує шість перевірок, які проходить кожен кандидат в залежності від того, коли були подані документи. Є певна кількість днів, яка дається на перевірку. Потім іде погодження КабМіну, Адміністрації Президента.

Олег Сиротюк пояснив, що в процесі кадрових призначень має велике бажання вже призначити нову людину, але є чіткі процедури і рамки, яких змушений дотримуватися.

–          Наприклад, я як голова адміністрації, маю подання. Воно йде на Кабінет Міністрів. Він має “пропустити” через своє засідання – погодити кандидатуру. Далі документ іде в Адміністрацію Президента. Там  погоджують. Приходять мені документи про те, що погоджено – тільки тоді я можу людину призначати і їхати представляти.

До слова, голова ТОДА розповів, що частина кандидатур на голів районних адміністрацій, які були направлені в Кабінет Міністрів теж близько місяця тому, ще досі розглядається на київському рівні.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Шість перевірок проходить Михно, аби потрапити до Сиротюка в «арсенал заступників»

  • 23:18 | 6.05.2014 о 23:18
    Permalink

    Що толку з тих шести перевірок? А чи має пані Наталія хоч якийсь досвід державної роботи? То ж не з найвищих посад треба було б починати. Чи вона працювала в державному управлінні? А то буде сама мучитися і людей мордувати буде своєю некомпетентністю. Чогось усі відразу пхаються в начальники, а де ваша практика? Шість перевірок то добре, але треба було б пройти найголовнішу – сьому і знайти в собі силу відмовитися від роботи яку не знаєш.

Коментарі вимкнені.