Шукаєте екстрасенса у Тернополі? Стережіться аферистів!

Мольфарка, ясновидиця, відьма, маг, знахарка… або може краще до якоїсь бабці у село поїхати? Як знати, до кого звернутися, коли у житті наступила смуга невезіння? Як не витратити свої гроші на чергових шарлатанів (як ще їх називають «гастролерів»)?

Відьма, парапсихолог Єва погодилася роз’яснити, як не «попасти» на гроші та зберегти своє здоров’я.

У Тернополі багато магів, екстрасенсів?

Справжніх магів у Тернополі багато. Як правило, вони не проявляють себе. Хоч тут доволі багато гастролерів, аферистів, які себе рекламують.

Як їх розпізнати?

Зрозумійте, хороший аферист завжди має багато має клієнтів, вони до нього ідуть. «Давай виллю віск,  викачаю яйце», – зазвичай говорять. Такі аферисти дають ілюзію, а людина витрачає час. Або помахала руками, заплати їй 1000 грн. і все.

А спадкові здібності?

Такі «титули» дописують собі для матеріальної сторони. Не вірте, якщо розповідають, коли помирає відьма і вона може доторкнутися до руки, то передасть свій дар. Так знання не передаються.

Може бути, що гадалки змінять життя у гіршу сторону?

Треба запам’ятати, що не можна просто дивитися на майбутнє. Задавайте питання, або кажіть на який час ви хочете дізнатися майбутнє. Тоді воно не зміниться.

А цигани?

Це спосіб заробляння грошей на 90%. Якщо «пускають в очі мару»? Щось вам негативне бажають? Скажіть їм: «Спочатку це відбудеться з тобою, потім зі мною!». І все.

Викачування яєць? Виливання воску? Як Ви ставитеся до цього?

Ставлюся до цього позитивно. Але… Якщо цим займається бабця на хуторі, де немає вишок телефону і всіх інших хвиль.

Розкрийте поради, як розпізнати шарлатана від справжнього екстрасенса?

По-перше, коли ви до них приходите, вони обкладаються іконами. Це табу. Ніколи не можна працювати там, де є ікони. Це неправильно.

По-друге, якщо людина починає одразу лякати, то це брехня. Щоб щось побачити – треба посидіти, попрацювати мінімум 30 хв.

Мар’яна Зварич, Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.