Сім’я загиблого в АТО Ореста Квача отримала грошову допомогу

Сім’ї бійця батальйону «Айдар» Ореста Квача, який загинув на Сході країни, Міністерством оборони України через Тернопільський обласний військовий комісаріат виплачено грошову допомогу у розмірі 609 тисяч.
Висловлюю щиру вдячність голові Тернопільської ОДА Степану Барні та всім хто посприяв у наданні допомоги.
Довідка. Виплата одноразової грошової допомоги членам сімей військовослужбовців, які загинули під час АТО, передбачена статтею 16 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» та постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2013 р. № 975.
У разі загибелі або смерті військовослужбовця загальний розмір грошової допомоги сім’ї загиблого з 1 січня 2014 року становить 609 тис. грн. — це 500-кратний розмір прожиткового мінімуму.
Виплата допомоги здійснюється членам сімей, батькам та утриманцям загиблого військовослужбовця в рівних частках кожному.
У разі встановлення інвалідності під час виконання обов’язків служби грошова допомога виплачується в наступних обсягах: інвалідам І групи — 304,5 тис. грн., ІІ групи — 243,6 тис. грн., ІІІ групи — 182,7 тис. грн.
У разі встановлення інвалідності під час проходження військової служби грошова допомога становить: для інвалідів І групи — 146,2 тис. грн., ІІ групи — 109,6 тис. грн., ІІІ групи — 85,3 тис. грн.
У разі травми, отриманої під час виконання обов’язків служби, розмір виплат визначається у відсотках від 70-кратного прожиткового мінімуму (це 85,3 тис. грн.), залежно від ступеня втрати працездатності.

Коментарі вимкнені.