Сьогодні суд по справі екс-заступника податкової служби Євгена Воробця, якого разом з сином зловили на вимаганні рекордного хабаря

Середа, 22 січня 2024 року – о 14.00  у Тернопільському міськрайонному суді відбудуться заключні засідання по справі Євгена Воробця, колишнього заступника податкової служби Тернопільщини, якого разом з сином та його соратниками зловили на вимаганні рекордного хабаря.

Адвокат Воробця – підозрюваний НАБУ у справі екс-депутата Тернопільської районної ради Володимира Тимчія та фермера Ореста Самотяги, які обробляє поля у Великій Березовиці.

Нагадаємо, 24 вересня 2020 року, близько 16-ої години у Тернополі, три групи СБУ, ДБР та “Альфи” затримали на вимаганні та отриманні хабара у розмірі 40 тисяч доларів – більше мільйона гривень податківця – Євгена Воробця – тоді ще на посаді заступника начальника Тернопільської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Тернопільській області та його сина Василя Воробця з другом Андрієм, а також декілька осіб з кримінального світу у Тернополі. 

Тоді одна із груп затримала податківця Євгена Воробця на робочому місці, друга група – його сина – Василя Воробця зі спільником на автозаправці і третя – бандитів, яких найняв податківець для вимагання та одержання хабара у розмірі 40 тисяч доларів – більше мільйона гривень – за містом. 

Податківець вимагав та отримав хабар у розмірі 40 тисяч доларів від місцевого жителя за те, щоб той безперешкодно займався своєю підприємницькою діяльністю. 

Спершу податківець просив “по доброму”, а згодом найняв бандитів та став залякувати чоловіка та погрожувати йому та його родині фізичною розправою. 

До вимагань долучився також і син податківця – Василь Воробець, хлопець зі спільником Андрієм також неодноразово зустрічалися з потерпілим та спершу просили заплатити так би мовити “по-доброму”, а згодом попередили, що якщо грошей не буде, то щось може статися з ним, або ж його родиною. 

У вересні 2020 року, при передачі 40 тисяч доларів хабаря, спецпризначенці затримали податківця – Євгена Воробця, його сина – Василя Воробця, спільника Андрія та декілька бандитів, яких податківець найняв, щоб “вибити” гроші. 

І ось з того часу пройшло вже більше трьох років, а вироку і досі немає. 

 

 

Коментарі вимкнені.