Сьогодні у найсміливіших людей Тернополя свято (фото)

17 вересня – День рятівника. Цього дня своє професійне свято відзначають люди мужньої професії, хто обрав своїм професійним покликанням важку, проте почесну справу – приходити на допомогу, захищаючи життя та здоров’я людей: працівники аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадяни, які брали участь в ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

З нагоди професійного свята в Управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області відбулись урочисті збори, які відкрив вітальним словом начальник Управління полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей. Він привітав колег-рятувальників та висловив щиру подяку за їхню самовіддану працю. Зі словами поваги та вдячності він також звернувся до ветеранів служби і наголосив на тому, що теперішнє покоління пожежників-рятувальників своїм становленням та професійним ростом завдячує саме їм.

Привітати тернопільських рятувальників завітали голова Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Сиротюк, голова Тернопільської обласної ради Василь Хомінець та міський голова Тернополя Сергій Надал. В своїх привітаннях почесні гості подякували працівникам ДСНС за відмінну службу та наголосили, що рятувальник – це покликання мужніх та загартованих духом людей, яке вимагає самопожертви та відданості обраному покликанню.

За добросовісне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята кращих працівників було нагороджено відзнаками, грамотами, вручено чергові спеціальні звання.

Глибоко символічно, що одночасно з Днем рятівника в Україні відзначається Світле та значиме для рятувальників свято – День ікони Божої Матері «Неопалима купина», яка є своєрідною святинею для людей, які борються з вогнем. Вважається, що ця ікона є захисницею від пожеж та блискавок і особливим образом Пресвятої Богородиці, який допомагає вогнеборцям у їх небезпечній роботі. 17 вересня з нагоди Дня рятівника та Дня вшанування образу Пресвятої Богородиці Неопалимої Купини в Тернополі на території обласного Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій урочисто відкрили та освятили каплицю «Пресвятої Богородиці Неопалимої Купини».

Коментарі вимкнені.